Reklama

Katarzyna Figura: Ofiara w życiu i serialu

Jej życie przypomina ostatnio serial. Ale przemoc domowa to prawdziwy wątek w jej życiorysie. W serialu "Wszystko przed nami" gra nieszczęśliwą żonę despotycznego męża.

Latami uśmiechała się do fotoreporterów trzymając za rękę Kaia Schoenhalsa. Wyglądali na szczęśliwe, zgodne małżeństwo. Prawda okazała się inna, Katarzyna Figura wyznała ją w jednym z ostatnich wywiadów. Opisała w nim, jak przez 12 lat była bita i maltretowana przez swojego męża.

Reklama

W programie u Tomasza Lisa przez łzy mówiła: - To było koszmarne życie prywatne, gdzie człowiek staje się ofiarą. Niezdolny do miłości Małżonek początkowo milczał, ale kilka dni temu przesłał do mediów oświadczenie, w którym informuje: "Kategorycznie zaprzeczam wszystkim stawianym mi zarzutom. W związku z tym, że mają one charakter zniesławiający, postanowiłem podjąć w tej sprawie zdecydowane kroki prawne".

Amerykański biznesmen nie ma po swojej stronie nikogo oprócz wynajętego mecenasa. Jego matka stanęła po stronie synowej. Okazało się, że Kai zakazał jej kontaktów z wnuczkami. To była kara za to, że nie chciała sfinansować jego przedsięwzięć, które były mrzonkami bez biznesplanu. W programie "Tomasz Lis na żywo" matka obciążyła Kaia: - Kocham mojego syna, ale to niebezpieczny człowiek. On jest niezdolny do miłości. Dzieci powinny zostać przy matce, która jest bardzo silną kobietą.

Katarzyna Figura ma też u swojego boku syna z pierwszego małżeństwa - 25-letniego Aleksandra Chmielewskiego, który, jak się okazało, namawiał matkę do rozwodu od dawna. I udało się - pierwsza sprawa już w lutym 2013 roku. Warto, bo na złe relacje rodziców patrzyły kilkuletnie dzieci - Koko i Kaszmir.

Katarzyna Figura zrobiła dużo dla siebie i kobiet w podobnej sytuacji. Dała im odwagę. Sama ostatnio dużo pracuje. Kręci zdjęcia do nowego serialu "Wszystko przed nami", gdzie wcieliła się w postać Marianny Szawarskiej - żony bezwzględnego Szawarskiego (Mariusz Bonaszewski). Jednak producenci nie przewidują scen przemocy domowej.

- To nie wchodzi w rachubę - powiedziała Karolina Baranowska z firmy Maxfilm.


Joanna Czaplińska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje