Reklama

Reklama

Katarzyna Dziurska: Każdy uczestnik chciałby wygrać "TzG"

Jedną z uczestniczek ósmego sezonu programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie trenerka fitness Katarzyna Dziurska. W rozmowie z serwisem Polsat.pl odpowiedziała na zarzuty o wcześniejsze taneczne doświadczenie. Przyznała również, że jak każdy uczestnik show marzy Kryształowej Kuli.

Jedną z uczestniczek ósmego sezonu programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie trenerka fitness Katarzyna Dziurska. W rozmowie z serwisem Polsat.pl odpowiedziała na zarzuty o wcześniejsze taneczne doświadczenie. Przyznała również, że jak każdy uczestnik show marzy Kryształowej Kuli.
Katarzyna Dziurska /Andras Szilagyi /MWMedia

Dziurska przyznała, że nie będzie jej to pierwszy kontakt z tańcem. Dodała jednak, że nigdy wcześniej nie prezentowała sie na parkiecie w tańcu towarzyskim.

"To nie jest tak, że jestem profesjonalną tancerką i rozniosę w pył całą konkurencję. Style taneczne są przecież bardzo różne. Owszem tańczyłam kiedyś soul, dance, hip hop - taniec towarzyski będzie dla mnie jednak totalną nowością, bo nigdy nie miałam z nim styczności. Moja przygoda z występami skończyła się już wiele lat temu, a ja skupiłam się w stu procentach na karierze fitness i startach w zawodach sylwetkowych. Owszem mogę mieć lepsze poczucie rytmu niż niektórzy ludzie, ale to tyle jeśli chodzi o ułatwienia. Mam nadzieję, że widzowie zauważą, że udział w programie nie przychodzi mi z lekkością i że stresuję się tak samo jak pozostali uczestnicy" - powiedziała w rozmowie z Polsat.pl.

Reklama

Dziurska dodała, że traktuje występ w "TzG" jako zabawę, po cichu marzy jednak o wygranej.

"Jestem sportowcem z krwi i kości, więc oczywiście chciałabym dotrzeć w programie jak najdalej. Jak wyznaczę sobie jakiś cel, to wiadomo że do niego dążę. Udział w 'Tańcu z Gwiazdami' traktuję oczywiście jako zabawę i przygodę, ale myślę, że chyba każdy uczestnik chciałby wygrać. To, czy zajmę pierwsze miejsce, nie do końca zależy ode mnie. Nie wiadomo, czy spodobam się jury i publiczności, a to oni przecież mają decydujący głos. Na pewno w programie nie zamierzam nikogo udawać. Mój upór i pracowitość zawsze przynosiły dobre efekty, a ja mam skrytą nadzieję, że tak będzie i tym razem" - dodała Dziurska.

Kobiecymi gwiazdami, obok Dziurskiej, będą: modelka Renata Kaczoruk, architekt Martyna Kupczyk (znana z programu "Nasz nowy dom"), aktorka Wiktoria Gąsiewska (występuje w serialach "rodzinka.pl" i "Barwy szczęścia"), blogerka @littlemooonster96, czyli Angelika Mucha oraz prezenterka Beata Tadla.

Męskimi bohaterami show będą: wokalista Antek Smykiewicz, lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź, aktor Dariusz Wieteska (znany z serialu "Na sygnale"), muzyk i zawodnik MMA Popek oraz prezenter pogody Jarosław Kret.

W zwiastunie, prezentującym uczestników "Tańca z Gwiazdami" pojawił się również Krzysztof Ibisz. Czy prezenter, od lat będący gospodarzem tanecznego programu Polsatu, tym razem zatańczy? Przekonamy się już niebawem.

Wiosenna edycja najpopularniejszego show telewizji Polsat będzie pełna niespodzianek. Fani "Dancing with the Stars" co chwila zaskakiwani są nowymi informacjami.

Z udziału w programie zrezygnowała jurorka Beata Tyszkiewicz i wciąż nie wiadomo, kto ja zastąpi.

Rozstania ogłosili także opiekunowie i nauczyciele gwiazd. Z udziału w show zrezygnowali między innymi popularni tancerze: Stefano Terrazzino, Hanna Żudziewicz i Wiktoria Omyła.

Pierwszy odcinek ósmego sezonu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawi się w piątek, 2 marca, wieczorem na antenie Polsatu.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL