Reklama

Reklama

Katarzyna Dowbor o Dniu Matki

Maciej Dowbor jako dziecko nie zaskakiwał swojej mamy w dniu jej święta. Teraz pamięta o Dniu Matki i składa jej życzenia. Z kolei córka znanej prezenterki zrobiła jej kiedyś niespodziankę... "Napisała mi z tej okazji piękny wiersz" - wyznaje Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor przyznaje, że dzieci pamiętają o niej w Dniu Matki

Jak zdradza w rozmowie z PAP Life Katarzyna Dowbor, jej syn Maciej, kiedy był dzieckiem raczej nie zaskakiwał jej pomysłami na świętowanie Dnia Matki. "Faceci w ogóle o takich sprawach nie myślą. Laurki były tylko wtedy, jak im w szkole kazali je robić" - mówi PAP Life Dowbor i dodaje, że dorosły już syn pamięta o święcie i dzwoni do niej z życzeniami.

Znana prezenterka zdradza, że zaskoczyć potrafi ją za to córka. "Kiedyś na Dzień Matki napisała dla mnie bardzo fajny wiersz. Nie pamiętam jego fragmentów, bo ona pisze tak skomplikowane i trudne, ale jakże piękne wiersze, że nie sposób tego zacytować" - opowiada PAP Life Dowbor i dodaje, że córka wygrywa też różne konkursy. "Nie wiem po kim ona jest taka utalentowana" - żartuje znana prezenterka.

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje