Reklama

Reklama

​Katarzyna Dąbrowska: Od "Na dobre i na złe" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

​Katarzyna Dąbrowska jest doskonała jako dr Wiktoria Consalida w serialu "Na dobre i na złe". A w nowym roku sprawdzi się jako uczestniczka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Katarzyna Dąbrowska na festiwalu w Opolu 2018

Katarzyna Dąbrowska to aktorka teatralna, serialowa i również wokalistka.

- Liczę, że to będzie kilka miesięcy fantastycznej zabawy - mówi aktorka o swoim nowym wyzwaniu.

- Najbliżej mi do wokalistek z mocnym, rockowym lub bluesowym głosem - w takiej stylistyce czuję się dobrze. I przyznaje, że bardzo chciałabym zmierzyć się z jakimś... męskim wykonawcą rockowym lub metalowym.

- Chętnie zaśpiewam też coś po francusku - dodaje z uśmiechem, bo to właśnie od Festiwalu Piosenki Francuskiej w 2000 roku w Nidzicy zaczęła się jej przygoda ze śpiewem.

Reklama

- To niecodzienna sytuacja dla aktora: móc co tydzień wcielać się w inną postać - cieszy się Katarzyna Dąbrowska.

- Grać kobiety, mężczyzn z różnych czasów, stylistyk... Poza tym bardzo jestem ciekawa, jakie choreografie przypadną mi do przygotowania.

Nowy rok zapowiada się dla niej pracowicie - kolejne zdjęcia do serialu "Na dobre i na złe", występy w Teatrze Współczesnym w Warszawie, koncerty i już od stycznia pierwsze próby na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Show trafi do wiosennej ramówki Polsatu. To już 11. edycja programu. Z Katarzyną Dąbrowską rywalizować będzie siedem gwiazd. Ich nazwiska to jeszcze tajemnica.

Wiadomo jedynie, że nie będzie zmian w jury. Na fotelach jurorskich zasiądą ponownie: Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Małgorzata Walewska.

Warto wiedzieć, że Katarzyna Dąbrowska ma już na swoim koncie kilka płyt - w 2011 roku razem z przyjaciółkami, Moniką Węgiel i Agnieszką Judycką, wydała album "Amok". W 2017 roku ukazał się krążek "Warszawskie tango elektryczne", który nagrała z zespołem Warsaw Tango Group.

Kiedy kilka miesięcy temu Katarzyna Dąbrowska dostała zaproszenie do udziału w 55. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki, bez wahania zgodziła się zaśpiewać na scenie opolskiego festiwalu.

"Zawsze o tym marzyłam! I to marzenie się spełniło" - napisała na Facebooku po swym występie.

Anna Janiak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje