Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek w serialu "Na sygnale"

Niebawem w serialu o ratownikach medycznych "Na sygnale" wystąpią Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz. Odcinek z ich udziałem zapowiada się niezwykle. Miejscem akcji będzie bowiem plan filmowy.

Katarzyna Cichopek pojawi się w kolejnym serialu

Serialowa Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) wyjadą na wspólny urlop nad jeziorem. Tuż po zameldowaniu się w hotelu Kubicka i Strzelecki usłyszą: "Na pomoc! Czy jest tu jakiś lekarz?".

Na korytarzu dostrzegą nieprzytomnego mężczyznę i ratownika medycznego, który bardzo nieprofesjonalnie zabierze się za reanimację. Nasi bohaterowie po chwili zorientują się, że są na planie filmowym w otoczeniu kamer i ekipy zdjęciowej. "Pacjentem" okaże się aktor Rudolf Fejm (Jarosław Jakimowicz), nieco przebrzmiały gwiazdor powstającego właśnie filmu, w którym gra dr. Hansa.

Reklama

Widzowie pamiętają Jakimowicza m.in. z "Młodych Wilków". W filmowym "Cichym" kochały się swego czasu rzesze fanek. Niestety, jego późniejsze kreacje i udział w jednej z edycji reality show "Big Brother" nie wzbudzały już takich zachwytów. Rolą w "Na sygnale" wraca na ekrany po kilkuletniej przerwie.

Kolejną gwiazdą będzie rozkapryszona aktorka. W tej roli Katarzyna Cichopek - lubiana przez wszystkich Kinga z "M jak miłość". To nie jest jej pierwszy gościnny występ. Aktorkę, prywatnie mamę dwójki dzieci, oglądaliśmy już m.in. w serialach "Na dobre i na złe" oraz "Policjantkach i policjantach".

Wróćmy jednak do naszych ratowników. Reżyser filmu, zachwycony profesjonalizmem Piotra i Martyny, zaproponuje im udział w zdjęciach. Strzelecki zagra syna doktora Hansa, który próbuje ratować konającego ojca. Jakież będzie jego zdumienie, kiedy okaże się, że gwiazdor doznał na planie nagłego zatrzymania krążenia i naprawdę grozi mu śmierć.

Co w tej sytuacji zrobią nasi ratownicy i czy uda im się uratować Rudolfa Fejma? Przekonacie się w 141. odcinku serialu "Na sygnale", pod tytułem "Dr Hans". Emisja w maju.

JBJ

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Na sygnale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje