Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek: Rodzinne podróże po Polsce

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", z rozrzewnieniem wspomina wakacje swojego dzieciństwa, które spędzała jeżdżąc po Polsce z rodzicami i bratem. Chciałaby, żeby jej dzieci - syn Adaś i córka Helenka - również dobrze poznały nasz kraj.

Katarzyna Cichopek żartuje, że wychowała się na... kempingach.

- Rodzice przejechali ze mną i bratem Jackiem całą Polskę. Małym fiatem! Teraz też najlepiej wypoczywam w Polsce. Nigdzie nie ma tak pięknych plaż, lasów i gór jak w naszym kraju! - mówi serialowa Kinga z "M jak miłość".

Syn Kasi uwielbia podróżować z mamą i tatą, a każdą wyprawę z nimi traktuje jak pełną wyzwań przygodę.

- W czasie wakacji bawimy się w podchody, budujemy szałasy, zbieramy jagody... Robimy dokładnie to, co ja robiłam, gdy byłam dzieckiem. Szczęśliwa buzia Adasia pokazuje mi, że od czasów mojego dzieciństwa nic się nie zmieniło - opowiada aktorka.

Reklama

Także malutka Helenka - córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela - powoli wyrasta na wspaniałego podróżnika. Była już z rodzicami w Zakopanem i w Turcji...

- Moja córeczka jest w podróży idealna. Wszystko ją interesuje, uśmiecha się do ludzi, nie sprawia nam żadnych kłopotów - twierdzi Kasia.

W tym roku aktorka z całą rodziną zamierza spędzić część lata na kempingach. Nie odstrasza jej nawet fakt, że pogoda w Polsce nie zawsze sprzyja tego rodzaju wypoczynkowi.

- Dla nas każda pogoda jest dobra. Gdy pada deszcz, zakładamy po prostu kalosze i też jest fajnie - opowiada.

Katarzyna Cichopek bardzo chciałaby jak najwięcej czasu poświęcać rodzinnym wyprawom po Polsce. Niestety, na prawdziwe wakacje ma zaledwie kilkanaście dni.

- Mam pracę... Pod koniec lipca wracam na plan "M jak miłość". Marcin z kolei jeździ na turnieje tańca ze swymi formacjami i przygotowuje się do otwarcia nowej filii swojej szkoły tanecznej - mówi aktorka.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje