Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka komentuje rozstanie z TVN! "Oświadczam że..."

Katarzyna Bosacka została wyrzucona z TVN. W środę, 5 czerwca, informowały o tym prawie wszystkie media w Polsce. Dziennikarka postanowiła skomentować całą sytuację na swoim profilu na Facebooku.

TVN zerwał umowę z dziennikarką Katarzyną Bosacką, autorką takich popularnych programów, jak "Co nas truje", "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "Gwiazdy od kuchni". Powodem zerwania umowy z Bosacką jest wykorzystanie przez dziennikarkę swojego wizerunku na rzecz innej firmy. Chodzi o kontrakt reklamowy.

"TVN S.A. podjęła decyzję o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Panią Katarzyną Bosacką" - poinformowała stacja.

Katarzyna Bosacka zabrała głos w tej sprawie i na swoim profilu na Facebooku zamieściła oświadczenie.

Reklama

Oto jego treść!

"W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy" - pisze dziennikarka.

"Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki. Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!" - dodała.

W obronie dziennikarki stanął między innymi dziennikarz Wojciech Krzyżaniak.

"To jest bardzo zła decyzja TVN-u. Zła, również dlatego, że głupia, z której cieszą się tylko firmy wciskające nam w swoich reklamach różne turbopasze, którym Katarzyna jest ością w gardle. Pozbyli się z ramówki jedynej już rzeczy, która przeszkadza się świetnie bawić w zgodnym gronie ubotoksowanych, upiększonych, albo beztrosko nijakich pań, sprawdzających jak fantastycznie mieszkają inne, równie gładkie panie. Katarzyna, rób swoje! Internet ma większy zasięg niż TVN Style" - napisał na profilu Bosackiej na Facebooku.

Dziennikarka przyznała, że już otrzymuje oferty pracy.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL