Reklama

Kasia Moś obawia się popowych wokalistek

Chciałaby wcielić się w którąś z czarnoskórych piosenkarek albo wejść w buty jakiegoś rockmana, byleby nie musiała kreować popowej gwiazdy - Kasia Moś opowiada o udziale w ósmej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Marzy mi się jakaś duża, czarnoskóra kobieta - wyznaje Kasia Moś

Kasia Moś, Anna Dereszowska, Beata Kowalska, Aleksandra Gintrowska, Marcel Sabat, Mariusz Ostrowski i Kacper Kuszewski - to gwiazdy najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jesteśmy już po dwóch odcinkach ósmego sezonu. Kasia Moś najpierw przeistoczyła się w Kayah, wykonując przebój "Po co". Później zmierzyła się z postacią Tomasza "Miodu" Mioduszewskiego z zespołu Jamal i piosenką "Policeman".

"Najbardziej obawiam się popowych wokalistek. Wydaje mi się, że jest mi ciężko takie postaci 'wyśpiewać', bo zawsze daje o sobie znać moja chrypa i ten dość mocny głos. Na pewno marzy mi się jakaś duża, czarnoskóra kobieta. Myślałam też o jakimś mężczyźnie z mocnym rockowym głosem" - mówi Moś o swoich aktorsko-wokalnych upodobaniach.

Reklama

Pozytywne komentarze ze strony jurorów powinny dodać jej wiatru w żagle. "Rewelacyjnie pracujesz głosem, w sposób absolutnie światowy. Jestem tego pewien i ty też w to uwierz" - chwalił Kasię po pierwszym odcinku Bartek Kasprzykowski. "W życiu bym nie uwierzyła, że tam jesteś w środku" - tak z kolei ostatni występ piosenkarki podsumowała Małgorzata Walewska.

Artystka ma nadzieję, że wygra choć jeden odcinek, co pozwoli przekazać jej nagrodę na wybrany przez siebie cel charytatywny. Moś deklaruje, że wspomoże fundację działającą na rzecz zwierząt, nie tylko domowych, ale też hodowlanych.

Co ciekawe, piosenkarka już kilka lat temu brała udział w castingu do "TTBZ", ale wówczas nie dostała się do tego programu. Łatwo się domyślić, że to udział w finale Eurowizji w Kijowie otworzył jej drzwi do wielu show-biznesowych projektów.

Moś pracuje też nad nową płytą. Ukaże się ona na początku przyszłego roku.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Moś | Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje