Reklama

Karolina Nolbrzak wraca na ekran

Ostra i tajemnicza policjantka - w takiej roli zobaczymy niebawem Karolinę Nolbrzak. Gwiazda, która jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, teraz zagra w "Komisarzu Aleksie".

Po roku przerwy Karolina, która najwidoczniej stęskniła się już za pracą przed kamerą, wraca na ekran. W "Komisarzu Aleksie" aktorka wcieli się w postać starszej aspirant Niny Kruk. Jej bohaterka zastąpi Puchałę (Ireneusz Czop), który w tym czasie będzie przebywał na stażu w USA.

Reklama

- Specjalnie na potrzeby serialu Karolina zrezygnuje z wizerunku delikatnej blondynki - mówi producentka Monika Jóźwik. I dodaje: - To będzie twarda dziewczyna. Taka, co to z pełną determinacją dąży do celu.

Nina najbardziej przypadnie do gustu psu Aleksowi. Polubią ją też nowi koledzy. Odporna na urok Niny pozostanie jedynie Lucyna (Magdalena Walach). Pani podkomisarz dowie się, że dziewczyna skrywa pewną tajemnicę. Szmidt zrobi wszystko, by dowiedzieć się, czego dotyczy sekret Niny.

Czy aktorka na dobre wróci do pracy w telewizji? Na razie nie wiadomo. Na pewno zobaczymy ją w kilku odcinkach "Komisarza Aleksa".

Rok temu, kiedy rezygnowała z pracy na ekranie, oświadczyła: - Osobiście poprosiłam przemiłą panią producent serialu "Na Wspólnej" o zakończenie wątku mojej bohaterki. Tak, to ja zabiłam Magdę. Nie chciałam furtek i możliwości powrotu. Bo to byłoby zbyt wygodne - mówiła w wywiadach.

Karolina wykorzystała przerwę, by pracować nad własnymi spektaklami. Teraz najwidoczniej aktorka znów pragnie przypomnieć się swoim wiernym fanom i producentom telewizyjnym.

MU

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje