Reklama

Karolina Gorczyca została pobita na planie "Małego Zgonu"

Podczas zdjęć do serialu "Mały Zgon" Karolina Gorczyca została niemal znokautowana przez inną aktorkę. W trakcie kręcenie sceny bójki pomiędzy więźniarkami, koleżanka niechcący zadała jej mocnego prawego sierpowego.

W nowym serialu Juliusza Machulskiego, kryminalno-komediowej opowieści pt. "Mały Zgon", Gorczyca wciela się w Angelę, która w więzieniu odbywa bardzo długi wyrok za morderstwo. Jest silna i bystra, co więcej, podporządkowała sobie inne osadzone, a nawet pracowników. Podczas zdjęć kręconych w dawnym areszcie w Bartoszycach aktorka zapamiętał szczególnie jedną scenę.

Reklama

"Miałam scenę bójki, którą ćwiczyłam z kaskaderami, dosyć długą i trudną. Chcieliśmy ją kręcić w jednym ujęciu. Ale więzienna kuchnia z dużą ilością stalowych rzeczy i ostrych przedmiotów nie pozwoliła nam na to" - opowiada PAP Life.

"Tę scenę grałam z Agatą Wątróbską, która przez wiele lat trenowała boks. Choć jest ode mnie o głowę mniejsza, miała silny cios i była bardzo sprawna technicznie. Ja nie trenowałam nigdy boksu, tylko krav magę. Tam używa się pięści nieco inaczej" - wspomina.

Gorczyca musiała przyjąć soczystego, prawego sierpowego. Po raz pierwszy w życiu mogła poczuć, jak to jest dostać cios w twarz. Po tym incydencie przez jakiś czas miała ból głowy, ale obyło się bez kontuzji.

Premiera nowego serialu z udziałem Gorczycy już 8 marca w Canal+.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gorczyca | Mały Zgon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje