Reklama

Reklama

"Kaprys losu": Pilot nowego serialu TVN już 4 grudnia

Kinga Preis i Marcin Perchuć to gwiazdy nowego serialu TVN "Kaprys losu". Pilotażowy odcinek produkcji stacja wyemituje w niedzielę, 4 grudnia, o godz. 20.

Kinga Preis i Marcin Perchuć to gwiazdy nowego serialu TVN "Kaprys losu". Pilotażowy odcinek produkcji stacja wyemituje w niedzielę, 4 grudnia, o godz. 20.
Kinga Preis i Marcin Perchuć w serialu "Kaprys losu" /A. Wencel /TVN

Główna bohaterka serialu, Zuza Zawada (Preis), jest psychologiem specjalizującym się w terapii par. Po rozwodzie z Brunem, samotnie wychowuje 14-letnią fankę gier komputerowych Zoję i 20-letniego Patryka, zdolnego studenta Stosunków Międzynarodowych. Ze względu na dobro dzieci, stara się zachować z byłym mężem poprawne stosunki, oddając się całkowicie swojej pasji czyli pracy. Spełnia się w niesieniu pomocy pacjentom zarówno w prowadzonej w domu prywatnej praktyce, jak i w państwowym szpitalu.

Otoczona na co dzień mężczyznami, Zuza całkowicie zapomniała o sobie jako kobiecie i wyparła potrzebę posiadania partnera. Czuje, że to wszystko ma już za sobą. Na nic nie czeka, niczego się już w tej dziedzinie nie spodziewa. Nawet nie zastanawia się czy potrafiłaby ponownie kochać. Nie jest z tego powodu bynajmniej zgorzkniała. Stworzyła wspaniały dom, ma dobry kontakt z dziećmi, wiernych przyjaciół, a do tego wdzięcznych pacjentów. Czego tu chcieć więcej?

Reklama

Podczas zagranicznej delegacji zostaje uziemiona na lotnisku i jest zmuszona nocować w hotelu. W poczekalni na hali odlotów poznaje charyzmatycznego podróżnika Igora (Perchuć), który jest badaczem zachowań godowych w świecie zwierząt. Nie myśląc o konsekwencjach, Zuza idzie na całość. Flirt z lotniska przenosi się do hotelowego baru, a kończy upojną nocą. To szaleństwo po powrocie do Polski wydaje się tylko miłym wspomnieniem. Jednak Zuza często w myślach wraca do tajemniczego mężczyzny. Czy kiedykolwiek jeszcze go spotka? Biorąc pod uwagę, że rozjechali się w różne strony świata, praktycznie nic o sobie nie wiedząc, wydaje się to niemożliwe...

W serialu, obok Preis i Perchucia, zobaczymy także: Tomasza Karolaka, Adriana Zarębę, Karolinę Bacię i Oliwię Wieczorek.

"Kaprys losu" zapowiadany był początkowo pod tytułem "Prawię cię nie znam". Produkcja trafi do ramówki TVN-u w styczniu 2017.

Przypomnijmy, że kolejną serialową nowością stacji ma być kryminalno-historyczny "Belle Epoque", który pojawi się na antenie wiosną 2017.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kaprys losu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy