Reklama

Reklama

Kamilla Baar nową gwiazdą serialu „Pierwsza miłość”

Popularna aktorka dołączyła do obsady serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Kogo zagra?

Popularna aktorka dołączyła do obsady serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Kogo zagra?
Kamilla Baar na planie "Pierwszej miłości" /Polsat

Kamilla Baar pojawia się jako Sandra, która jest ambitną, pewną siebie i swoich talentów kobietą. Na których ze znanych i lubianych bohaterów będzie miała wpływ? Jakie historie wydarzą się z jej udziałem? Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" już jesienią w Telewizji Polsat.

Kamila Baar: Kogo zagra w serialu "Pierwsza miłość"?

Sandra przez piętnaście lat zdobywała doświadczenie w branży i dobrze zna swoją wartość na rynku nieruchomości. Klienci są zachwyceni jej projektami aranżacji wnętrz, a jej kontakty zawodowe sięgają aż na Półwysep Arabski. Nic więc dziwnego, że znajduje zatrudnienie na prestiżowym stanowisku design directora u Karola Wekslera (Karol Strasburger), który jest pod wrażeniem jej zdolności i zaangażowania.

Reklama

Prywatnie jest singielką i nie przepada za dziećmi. Całą energię poświęca projektom i chętnie zostaje w pracy po godzinach. Stara się zyskać sympatię współpracowników, czy jednak na pewno jej intencje są szczere, a działania uczciwe? Kim jest tajemnicza postać, z którą się kontaktuje?

Czytaj więcej! Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes!

Przypomnijmy, że w "Pierwszej miłości" jedną z głównych ról gra były partner Baar - Wojciech Błach, z którym aktorka ma syna Brunona.

"Pierwsza miłość": Co w nowych odcinkach?

Kalina (Magdalena Wieczorek) postanawia się rozwijać i kończy kurs projektowania wnętrz. Proponuje Karolowi (Karol Strasburger), żeby w firmie stworzyć dział zajmujący się sprzedażą apartamentów wykończonych pod klucz. Karol czuje, że nie ma wystarczającego zaufania do Kaliny i zleca Arturowi (Łukasz Płoszajski) zatrudnienie design directora. W ten sposób w serialu pojawi się bohaterka Kamilli Baar.Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Kamilla Baar | Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL