Reklama

Kamilla Baar ciągle się zmienia

Widzowie pokochali ją przede wszystkim za rolę Hany Goldberg w serialu "Na dobre i na złe". Jesienią aktorka zagra stanowczą policjantkę w "Na krawędzi", a jaka jest prywatnie?

Trudno odmówić Kamilli Baar odwagi. Kiedy plotkarska prasa huczała od spekulacji na temat kryzysu w jej związku z aktorem Wojciechem Błachem, postanowiła w końcu wyznać prawdę.

Reklama

- Rozstaliśmy się w zgodzie. Była to nasza wspólna decyzja - napisała na jednym z portali społecznościowych. - Mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko. Chcielibyśmy, by nasza prywatność pozostała naszą własnością - zaapelowała.

Gwiazda nie ukrywa, że nauczyła się pokory. - Miałam różne cele i pomysły. Chciałam mieć wpływ na wszystko, co się wokół mnie dzieje. Życie mi pokazało, że wydarzy się coś dokładnie odwrotnego niż to, co sobie zaplanowałam - przyznała.

Być może miała na myśli nieudane małżeństwo z Wojciechem Solarzem, którego poznała na egzaminach do szkoły teatralnej. - Ślub odebrał mi wolność wyboru, a bycie żoną oznaczało: należysz do mnie - wyznała.

Zadeklarowała także, że już więcej nie wypowie sakramentalnego "Tak". Punkt zwrotny w jej życiu nastąpił 9 stycznia 2011 roku, gdy na świat przyszedł Bruno. Ojcem chłopca jest Wojciech Błach.

- Przy synku się przebudziłam. Tu i teraz to dla mnie wielka wartość. Przeszłość zostawiam przeszłości, przyszłość przyszłości - stwierdziła Kamilla Baar.

A jeszcze niedawno przyznała, że obawiała się zostać mamą. - Nie chciałam tracić wolności, niezależności - mówiła.

Kiedyś inne zdanie miała także w kwestii grania w serialach. Był moment, że nie przyjęłaby propozycji wystąpienia w produkcji telewizyjnej. - Od tamtego czasu wiele spraw widzę inaczej. Zmieniam się - zapewnia aktorka, która od kilku lat wciela się w postać doktor Hany w "Na dobre i na złe".

Jej bohaterka co prawda wyjechała do Izraela, ale nie oznacza to, że Kamilla Baar zrezygnował z udziału w obyczajowej serii Dwójki. Gwiazda dołączyła także do obsady serialu "Na krawędzi", który Polsat wyemituje jesienią.

MP

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL