Reklama

Reklama

Kaja Paschalska: Priorytety? Muzyka

Kaja Paschalska nie myśli o wakacjach, pochłonięta jest bowiem pracą nad swoim nowym albumem. Na początku maja zaprezentowała swój pierwszy od 14 lat singiel, który promuje trzeci krążek w jej dorobku. Wokalistka twierdzi, że muzyka jest obecnie jej zawodowym priorytetem.

Kaja Paschalska jest zadowolona z kierunku, w jakim potoczyło się jej życie zawodowe

Kaja Paschalska zdobyła popularność jako Ola Lubicz z serialu "Klan" - w postać tę wciela się od 1997 roku. Gościnnie zagrała też w kilku innych produkcjach telewizyjnych m.in. w "Świecie według Kiepskich", udzieliła również głosu bohaterom serii filmów animowanych i gry komputerowej. Gwiazda twierdzi, że swoją pierwszą rolę zdobyła przypadkiem. Uczęszczała wprawdzie na zajęcia teatralne, nie marzyła jednak o aktorstwie. Jej prawdziwą pasją już w dzieciństwie była bowiem muzyka.

- Chodziłam na kółko teatralne w ramach zabicia czasu jako dziecko i tam ktoś mnie zauważył i zaprosił na casting - mówi Kaja Paschalska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Jej debiutancka płyta ukazała się w 2001 roku. Dwa lata później gwiazda zaprezentowała swój drugi krążek zatytułowany "Kaja 2". Obecnie, po 14 latach przerwy, nagrywa trzeci album, który ma być utrzymany w klimacie nowoczesnego popu. Znajdzie się na nim dwanaście premierowych utworów. Płytę promuje singiel "Karma", którego premiera miała miejsce w pierwszej połowie maja. - Jestem mega, mega dumna. Mam nadzieje, że się podoba wszystkim słuchaczom. Jest to dopiero zapowiedź tego, co będzie za chwilę - wyznaje Paschalska.

Wokalistka jest zadowolona z kierunku, w jakim potoczyło się jej życie zawodowe. Cieszy się, że mogła łączyć aktorstwo z muzyką, teraz jednak jej absolutnym priorytetem jest kariera wokalna. Gwiazda nie myśli nawet o zbliżających się wakacjach, do tego stopnia pochłonięta jest pracą nad swoją trzecią płytą. Twierdzi, że jest pracoholiczką i perfekcjonistką.

- Jeżeli chodzi o moje plany na wakacje, to myślę, że to będzie totalny spontan w tym roku, ale jednak fokusuję się na pracy, na tym, żeby skończyć to, co zaczęłam. Jestem na to bardzo zafiksowana. Zdecydowanie moje plany to teraz muzyka - podsumowuje Paschalska. W internecie można znaleźć nie tylko najnowszy singiel wokalistki, lecz także promujące go wideo. Reżyserią klipu zajęła się sama Kaja Paschalska. Gwiazda jest też autorką tekstu do piosenki "Karma".

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje