Reklama

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"?!

Po 18 latach aktor zdecydował się opuścić serial "M jak miłość". Dlaczego nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego w roli Marka Mostowiaka?

Po 18 latach aktor zdecydował się opuścić serial "M jak miłość". Dlaczego nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego w roli Marka Mostowiaka?
Fani w szoku: Kacper Kuszewski podjął decyzję o odejściu z serialu /Agencja W. Impact

- Dla wszystkich był to szok. Nic nie wskazywało na to, że Kacper będzie chciał rozstać się z serialem - mówi nam jeden z aktorów - powiedział "Super Expressowi" jeden z kolegów Kuszewskiego z planu "M jak miłość".

Sam aktor nie chce komentować swojej decyzji. Na łamach dziennika powiedział tylko, że "Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego".

Rola Marka Mostowiaka przyniosła Kacprowi Kuszewskiemu popularność i była jego trampoliną do sławy.

To między innymi dzięki "Emce" wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie obecnie zasiada w fotelu jurorskim czy rozwinął też karierę wokalną.

Reklama

Kacper Kuszewski pożegnał się już z przyjaciółmi z planu serialu. Nieoficjalnie mówi się, że Kuszewski lada dzień wyda oświadczenie, w którym poinformuje o swojej decyzji i pożegna się z widzami.

Co dalej?

Nakręcono już odcinki, w których będziemy świadkami rozpadu rodziny Mostowiaków. Marek pokłóci się z Ulą (Iga Krefft), która zdecydowała się na związek z przestępcą i porzuciła przez to pracę w siedlisku. Fakt ten zatai przed seniorką rodu. Jednak Barbara (Teresa Lipowska) dowie się o wszystkim i będzie się starał przekonać syna do wybaczenia córce.

Postać Mostowiaka widzowie będą oglądać tylko do listopada. Jego bohater wraz z żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjedzie do Dublina.


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: telewizja | Kacper Kuszewski | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy