Reklama

"​Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Imigranci kontra uchodźcy

W najbliższą niedzielę o godzinie 20:05 Polsat zaprasza czwarty odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni". Tym razem gościem specjalnym będzie Kabaret K2.

W najbliższą niedzielę o godzinie 20:05 Polsat zaprasza czwarty odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni". Tym razem gościem specjalnym będzie Kabaret K2.
Kabaret Moralnego Niepokoju sparodiuje popularną "Familiadę" /Polsat

W czwartym odcinku show Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni zobaczymy gospodarzy, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju w arcyśmiesznym skeczu "Familiada". W "Jakiej to melodii" nie ma Roberta Janowskiego, w "Szansie na Sukces" Wojciecha Manna, pogonili Macieja Orłosia, Roberta Makłowicza, Grażynę Torbicką, a nawet Jana Pospieszalskiego! Ale "Familiadę" dalej prowadzi ten sam, jeden i niepowtarzalny Karol Strasburger! Tym razem w uwielbianych przez Polaków show zmierzą się Imigranci vs. Uchodźcy.

Natomiast Olgę Łasakę, Martę Podobas oraz Agatę Wątróbską zobaczymy w genialnym gagu "Konflikt pokoleń". Jak dogadać się z babcią, która jest mało tolerancyjna i kocha spędzać całe dnie z reżimową telewizją? Na dodatek nie toleruje binarnego chłopaka (Mateusz Banaszkiewicz) swojej wnuczki, która czas wolny spędza na marszach równości. Czy tej czwórce uda się porozumieć? Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę w Telewizji Polsat.

Reklama

Gościem kabaretowym odcinka będzie Kabaret K2. Tworzący go artyści udowodnią, że są w superformie! Ich skecz będący satyrą na gospodarzy programu Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Kabaretu Młodych Panów rozśmieszy Was do łez!

Oczywiście nie zabraknie stałych punktów programu: "Restauracja", "Fakty Autentyczne", "Z Andrzejem na nartach" czy "Pod willą".

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej.

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" na antenie Telewizji Polsat, w niedzielę, 1 października,  o godzinie 20:05


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy