Reklama

"Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących": "Nie boimy się żadnych tematów"

"Nie boimy się trudnych tematów, będziemy aktualni, będziemy w punkt" - mówią członkowie Kabaretu Skeczów Męczących. W rozmowie z Interią artyści zdradzili, co wydarzy się w drugim sezonie popularnego programu Polsatu "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących". "Rozszerzamy formułę o gwiazdy show-biznesu" - wyznali. "Klinika Skeczów Męczących" otwiera się 7 marca, aby znów leczyć żartami.

"Nie boimy się trudnych tematów, będziemy aktualni, będziemy w punkt" - mówią członkowie Kabaretu Skeczów Męczących. W rozmowie z Interią artyści zdradzili, co wydarzy się w drugim  sezonie popularnego programu Polsatu "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących". "Rozszerzamy formułę o gwiazdy show-biznesu" - wyznali. "Klinika Skeczów Męczących" otwiera się 7 marca, aby znów leczyć żartami.
Kabaret Skeczów Męczących, czyli Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz, Karol Golonka i Michał Tercz /Polsat /materiały prasowe

"Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących" emitowany jest w Polsacie w niedzielne wieczory od września 2020 roku.

W programie, poza skeczami, widzowie mogą być świadkami wielu, często improwizowanych muzycznych zabaw (za oprawę muzyczną programu odpowiada zespół Enej). Panowie z Kabaretu Skeczów Męczących zaprezentowali w pierwszym sezonie m.in. alternatywną wersję filmu o Zenku Martyniuku "Zenonian Raphsody".

W każdym odcinku show pojawiają się też goście specjalni. Czy coś zmieni się w drugim sezonie programu? Zapytaliśmy o to członków Kabaretu Skeczów Męczących. Co powiedzieli Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Jarosław Sadza i Michał Tercz?

Reklama

"Drugi sezon będzie ciekawszy, śmieszniejszy i będą fajni goście. Takie są plany" - mówią.

"W pierwszym sezonie mieliśmy gości bardziej skupionych wokół estrady, okołokabaretowych i tego co jest bliżej nas. Tutaj rozszerzamy tę formułę o gwiazdy show-biznesu" - wyjaśniają.

"Światowego formatu - nie bójmy się użyć tego słowa. Jared Leto ma potwierdzić swój udział. Szanse są 50%, bo my chcemy, a on nie - czekamy na odpowiedź" - dodają ze śmiechem.

Kto pojawi się na scenie w ich programie?

"Nie chcemy zdradzać nazwisk, mimo że znamy już większość naszych gości. Wiemy, kto będzie, ale nie zdradzimy tego. W każdym razie będą to ludzie i nazwiska, które będą elektryzować publiczność. Często będą to postacie dość kontrowersyjne, żeby pasowały do nas" - mówią.

Artyści ujawnili, jakimi tematami zajmą się w drugim sezonie. Czy będą żartować z pandemii?

"Będzie trochę żartów z pandemii. My mówimy o tym, co się dzieje, a wokół jest tylko pandemia. Na pewno odbijamy się od tej rzeczywistości i często odbijamy się w sposób dość mocny i kontrowersyjny. Chcemy opowiedzieć o pandemii, bo to że coś z natury jest zjawiskiem negatywnym nie znaczy, że nie można się z tego śmiać. Nie boimy się trudnych tematów, będziemy aktualni, będziemy w punkt" - twierdzą.

W nowym sezonie w programie "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących" pojawią się również nowi, stali goście.

"Będzie nowy, stały gość kabaretowy w Klinice, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju [Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski i Rafał Zbieć - red.], z czego bardzo się cieszymy. Jest to dla nas nobilitacja, będą w każdym odcinku. Najbardziej cieszymy się, że teraz będziemy mieli o tę parę minut mniej do zrobienia. Poza tym nie będziemy musieli się z nimi dzielić gażą, bo oni to robią dla przyjemności. A w czasach pandemii fundusze to jest ważna sprawa. Nie oszukujmy się, po co my to robimy? Dla pieniędzy" - zakończyli ze śmiechem artyści z Kabaretu Skeczów Męczących.

Najlepsza terapia śmiechem już wiosną w każdą niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie. Nowe skecze, przezabawne wizyty w salonie stylisty fryzur, satyryczny przegląd wiadomości z Polski i świata oraz muzyczne niespodzianki. Do tego oczywiście wyjątkowi goście, z którymi Kabaret Skeczów Męczących zadba o znakomitą rozrywkę i dobry humor widzów. "Klinika Skeczów Męczących" otwiera się 7 marca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klinika Skeczów Męczących | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama