Reklama

"Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta": Teściowa ostro o synowej

Justyna Żyła w kolejnym odcinku swojego programu sięgnie do własnych doświadczeń. Psychoterapia była jednym z nich.

Justyna Żyła w kolejnym odcinku swojego programu sięgnie do własnych doświadczeń. Psychoterapia była jednym z nich.
Jak Justyna Żyła rozwiązywała swoje rodzinne problemy? /materiały prasowe

Synowa i teściowa - dwie kobiety kochające jednego mężczyznę. A w przypadku gdy jest to jedynak, miłość matki może stać się zaborcza. Czy to są fakty? A może przewrażliwienie żony, która chciałaby być zawsze na pierwszym miejscu? Konflikt teściowej i synowej to temat stary jak świat. Co robić, gdy kobiety się nie dogadują? A co gorsza, gdy dochodzi do zerwania kontaktów?

Danusia poprosiła Justynę o pomoc. Jej syn wraz z żoną przestali się do niej odzywać. Nie odwiedzają jej, nie interesują się jej losem. Nie wie dlaczego, nie przypomina sobie sytuacji czy słów, które mogłyby ich urazić. Czuje się bardzo samotna i opuszczona. Nie może zrozumieć jak syn, o którego tak dbała i którego tak mocno kocha, nie odzywa się do niej.

Reklama

Czas na konfrontację oraz poznanie prawdziwego powodu milczenia i wzajemnej niechęci. Teściowa Danusia przyczynę upatruje w zachowaniu synowej - Magdy. Pojawi się kilka nieprzyjemnych epitetów pod jej adresem: "Wyfiokowana lafirynda, dziewuszysko, udaje, że mnie nie zna". Magda nie pozostaje dłużna: "Mama wychowała syna na nieudacznika, a ja muszę za niego wszystko robić".

Im dalej w las, tym więcej zarzutów pojawia się z obu stron i spór staje się bardziej zajadły! Justyna tym razem sięgnie do własnych doświadczeń. Jak rozwiązywała swoje rodzinne problemy? Jaką rolę odegrała w jej życiu psychoterapia?

"Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" we wtorek, 22 stycznia, o godz. 22:00 w Active Family.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy