Reklama

Reklama

Justyna Żyła i sąsiadka z piekła rodem

Szanuj sąsiada swego, bo możesz mieć gorszego. Przekona się o tym Justyna Żyła w najbliższym odcinku swojego programu. Dojdzie tam do konfrontacji dwóch sąsiadek. Oskarżenia o stalking z jednej strony i zarzuty zakłócania porządku z drugiej. Kto ma rację w tym sąsiedzkim sporze?

Szanuj sąsiada swego, bo możesz mieć gorszego. Przekona się o tym Justyna Żyła w najbliższym odcinku swojego programu.  Dojdzie tam do konfrontacji dwóch sąsiadek. Oskarżenia o stalking z jednej strony i zarzuty zakłócania porządku  z drugiej. Kto ma rację w tym sąsiedzkim sporze?
Czy Justyna Żyła dojdzie, kto w tym sporze ma rację? /materiały prasowe

Weronika czuje się prześladowana, obserwowana i zaszczuta. Boi się nawet poruszać swobodnie po własnym mieszkaniu. A za całą tę sytuację obwinia mieszkającą naprzeciw niej sąsiadkę, która oskarża ją o zakłócanie spokoju i głośne zachowanie. 

Pani Ksymena notorycznie wzywa policję, puka w ścianę kilka razy dziennie i nastawia przeciwko niej całe sąsiedztwo, opowiadając wszystkim dookoła niestworzone historie na jej temat. Sąsiadka posądziła nawet panią Weronikę o uprawianie najstarszego zawodu świata. 

Reklama

Przez to wszystko dziewczyna czuje się wyobcowana i zastraszana. W drzwiach znajduje kartki z pogróżkami, a jej samochód stojący pod blokiem został porysowany. Boi się zapraszać gości, klientów, z obawy przed atakiem współmieszkańców, którzy stoją po stronie pani Ksymeny. 

Strach, płacz, wstyd - to wszystko codziennie towarzyszy młodej kobiecie, która niedawno wprowadziła się do zakupionego mieszkania. Życie w ciągłym stresie doprowadza ja do szaleństwa. A wszystko to przez jedną starszą panią...  Mieszkanie w jednym bloku z taką sąsiadką to istny koszmar. Pani Weronika myśli nawet o tym, by wyprowadzić się z mieszkania. 

Jak przebiegnie rozmowa dwóch zwaśnionych kobiet? Czy Justyna Żyła dojdzie, która strona ma rację? Już we wtorek, 14 maja, premiera nowego odcinka jej programu o godz. 19:15, a powtórka o 22:05, w Active Family.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL