Reklama

Reklama

Julia Wieniawa wyprawiła huczną imprezę! Ma powody do radości!

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętni się dzieli się kadrami ze swego życia i nie inaczej było tym razem. Gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami z wyjątkowego spotkania z najbliższymi.

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętni się dzieli się kadrami ze swego życia i nie inaczej było tym razem. Gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami z wyjątkowego spotkania z najbliższymi.
Julia Wieniawa na premierze filmu "Small World" /Podlewski /AKPA

Julia Wieniawa z pewnością zaliczy mijający rok do udanych - i to pod każdym względem. Aktorka pojawiła się w nowych filmowych projektach, po raz kolejny stanęła na muzycznej scenie, a także zaangażowała się w promocję marki Lemiss, której jest ambasadorką.

Doskonale układa się również w jej życiu prywatnym - gwiazda niezmiennie jest bowiem szczęśliwie zakochana, a jej partnerem jest - także znany z dużego ekranu - Nikodem Rozbicki. Nic więc dziwnego, że ukochanego aktorki nie mogło zabraknąć na jej imprezie urodzinowej.

Reklama

Julia Wieniawa hucznie obchodzi urodziny

Co ciekawe, Julia Wieniawa obchodzi urodziny dopiero 23 grudnia, ale w tym roku gwiazda postanowiła nieco "przyspieszyć" celebrowanie tego dnia, organizując spotkanie z przyjaciółmi nieco wcześniej.

Impreza odbyła w sobotę 18 grudnia, a pierwsze fotografie prosto z tego wydarzenia zasiliły już Instagram gwiazdy.

"Mój super urodzinowy wieczór z przyjaciółmi. Dziękuję za ten czas! Ps. Prawdziwe uro mam 23.12, ale już bardzo Wam dziękuję za wszystkie życzonka!" napisała.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na imprezie

Julia Wieniawa podzieliła się z internautami galerią "zdradzającą", z kim świętowała ten wyjątkowy czas. Przy okazji aktorka pochwaliła się błyszczącą, czerwoną kreacją, w której wyglądała fenomenalnie.

Wśród ujęć nie zabrakło także kadru przedstawiającego Julię i Nikodema w czułym pocałunku. Nic więc dziwnego, że nowy post Wieniawy został wprost zasypany komentarzami od internautów. Wśród pozostawionych odpowiedzi życzenia przeplatają się z komplementami.

"Piękna jesteś. Nigdy się nie zmieniaj!", "Samych wspaniałości!", "Bosko wyglądałaś", "Widać, że promieniejesz", "Wszystkiego najlepszego dla królowej!" - piszą internauci.

Zobacz również:

Anna Mucha w seksownym body. Zdjęcie robi wrażenie!

"Rolnik szuka żony 8": Kiedy świąteczny odcinek? [emisja, uczestnicy]

Ten film był zakazany w wielu krajach!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL