Reklama

Julia Wieniawa w "Top Model"

Na początku lipca ruszyły nagrania do 9. edycji programu "Top Model". Wśród gości specjalnych show znajdzie się aktorka Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa

"Zagościłam w moim ulubionym "Top Model'. Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko!" - napisała na Instagramie Wieniawa.

Reklama

Jak Wieniawa trafiła na plan "Top Model"? Być może to efekt znajomości z fotografem Marcinem Tyszką, który jest jurorem show TVN-u oraz... sąsiadem aktorki.

W maju Tyszka zamieścił na Instagramie zdjęcie Wieniawy, zrobione u siebie w domu. "Nawet w worku wygląda jak milion dolarów" - napisał pod fotografią.

Gościnny występ w show TVN-u jest o tyle zaskakujący, że we wrześniu Julia Wieniawa wróci na plan programu Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Aktorka jest jedną z faworytek programu.

W ostatnim występie przed zawieszeniem programu razem ze Stefano Terrazzino zaprezentowali ogniste tango do utworu "Roxanne". "Szybciej zabiło mi serce" - przyznała wzruszona Iwona Pavlović. "Poprawność, emocje. Ja to kupuję. Trzymaj się tego, to było emocjonujące"- dodała jurorka. Para otrzymała za taniec komplet punktów.

"Serce mi pęka na myśl o tym, co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji Polsat o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze" - tak Julia Wieniawa skomentowała w marcu na Instagramie fakt zawieszenia produkcji "Tańca z Gwiazdami" w związku z pandemią koronawirusa.

W 9. edycji "Top Model" Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny zasiądą w jury, by sprawdzić czy wśród uczestników znajdzie się ktoś z szansą na powtórzenie sukcesu Kasi Szklarczyk lub Dawida Woskaniana. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg.

W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowa. Ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogły odbywać się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Każdy chętny do udziału w programie mógł jednak skorzystać z szansy, jaką jest wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model". Pierwszy etap castingów rozpoczął się już w kwietniu w formule online.

Nowością w tym sezonie będzie "srebrny bilet". Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma "srebrny bilet" czyli miejsce w etapie bootcampu. Podobnie jak w poprzednim sezonie jurorzy będą mieć możliwość, by wręczyć wybranej osobie "złoty bilet" i zapewnić jej miejsce w domu modelek.

"W tym roku chcemy być bliżej naszych widzów i chociaż teraz nie możemy spotkać się z nimi na castingach jak w latach ubiegłych, to zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie zapewnia casting internetowy. Liczymy na kreatywność  kandydatów i wierzymy, że i tym razem nas zaskoczą. Dodatkowo dajemy widzom możliwość wyboru  jednego z uczestników, spośród kilku wytypowanych wcześniej przez jury. W ten sposób otrzymują szansę, by współtworzyć z nami swój ulubiony program" - mówiła producentka programu Tina Żyro.

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | 'Top Model'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje