Reklama

Julia Wieniawa w "Top Model"

Na początku lipca ruszyły nagrania do 9. edycji programu "Top Model". Wśród gości specjalnych show znajdzie się aktorka Julia Wieniawa.

Na początku lipca ruszyły nagrania do 9. edycji programu "Top Model". Wśród gości specjalnych show znajdzie się aktorka Julia Wieniawa.
Julia Wieniawa /MWMedia

"Zagościłam w moim ulubionym "Top Model'. Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko!" - napisała na Instagramie Wieniawa.

Jak Wieniawa trafiła na plan "Top Model"? Być może to efekt znajomości z fotografem Marcinem Tyszką, który jest jurorem show TVN-u oraz... sąsiadem aktorki.

W maju Tyszka zamieścił na Instagramie zdjęcie Wieniawy, zrobione u siebie w domu. "Nawet w worku wygląda jak milion dolarów" - napisał pod fotografią.

Gościnny występ w show TVN-u jest o tyle zaskakujący, że we wrześniu Julia Wieniawa wróci na plan programu Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Aktorka jest jedną z faworytek programu.

Reklama

W ostatnim występie przed zawieszeniem programu razem ze Stefano Terrazzino zaprezentowali ogniste tango do utworu "Roxanne". "Szybciej zabiło mi serce" - przyznała wzruszona Iwona Pavlović. "Poprawność, emocje. Ja to kupuję. Trzymaj się tego, to było emocjonujące"- dodała jurorka. Para otrzymała za taniec komplet punktów.

"Serce mi pęka na myśl o tym, co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji Polsat o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze" - tak Julia Wieniawa skomentowała w marcu na Instagramie fakt zawieszenia produkcji "Tańca z Gwiazdami" w związku z pandemią koronawirusa.

W 9. edycji "Top Model" Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny zasiądą w jury, by sprawdzić czy wśród uczestników znajdzie się ktoś z szansą na powtórzenie sukcesu Kasi Szklarczyk lub Dawida Woskaniana. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg.

W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowa. Ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogły odbywać się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Każdy chętny do udziału w programie mógł jednak skorzystać z szansy, jaką jest wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model". Pierwszy etap castingów rozpoczął się już w kwietniu w formule online.

Nowością w tym sezonie będzie "srebrny bilet". Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma "srebrny bilet" czyli miejsce w etapie bootcampu. Podobnie jak w poprzednim sezonie jurorzy będą mieć możliwość, by wręczyć wybranej osobie "złoty bilet" i zapewnić jej miejsce w domu modelek.

"W tym roku chcemy być bliżej naszych widzów i chociaż teraz nie możemy spotkać się z nimi na castingach jak w latach ubiegłych, to zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie zapewnia casting internetowy. Liczymy na kreatywność  kandydatów i wierzymy, że i tym razem nas zaskoczą. Dodatkowo dajemy widzom możliwość wyboru  jednego z uczestników, spośród kilku wytypowanych wcześniej przez jury. W ten sposób otrzymują szansę, by współtworzyć z nami swój ulubiony program" - mówiła producentka programu Tina Żyro.

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy