Reklama

Reklama

Julia Wieniawa pokazała nową fryzurę i zapowiedziała kolejne życiowe zmiany

Julia Wieniawa przeszła metamorfozę? Świadczyć może o tym jej najnowsze zdjęcie, jakie zasiliło Instagram pięknej aktorki. Czyżby Julia zrezygnowała ze swojej dotychczasowej fryzury, stawiając na naprawdę "ostre cięcie"?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które mocno zaintrygowało jej obserwatorów! Ambitna i przedsiębiorcza 22-latka pokazała bowiem fotografię, na której, zaprezentowała swój "nowy" wygląd - długie gęste włosy aktorka znana m.in. z serialu: "Rodzinka.pl" zastąpiła krótką fryzurą w czarnym kolorze. Chociaż twarz Julii jest widoczna jedynie połowicznie, to już ten widok wystarczy do tego, by... zaskoczyć!

Czyżby Julia Wieniawa zdecydowała się na "ostre cięcie"?  Wiele wskazuje na to, że zmiana na głowie gwiazdy jest jedynie tymczasowa i wiąże się z kolejnym projektem Julii. O tym, że "coś się święci", poinformowała w opisie sama piosenkarka.

Reklama

Wkrótce później aktorka ujawniła, jaką niespodziankę przygotowała dla swoich fanów. "YASSS! To już jutro! Mój nowy singiel 'Na Darmo' zapowiadający pierwszy album, na który tak długo czekacie" - ogłosiła na Instagramie. 

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje