Reklama

Reklama

"Julia": Skandal na ślubie

W sali ślubów krakowskiej Willi Decjusza grana przez Julię Rosnowską tytułowa bohaterka serialu "Julia", postanowiła powiedzieć "tak" Maćkowi (Michał Lewandowski).

Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku Julia uciekła sprzed ołtarza Darkowi. Czy teraz wytrzyma napięcie?

Wcielający się w postać Darka Bartosz Obuchowicz, znów wkroczy do akcji. Do ostatniej chwili będzie próbował odwieść swoją "wielką" miłość od ślubu z Maćkiem.

- Mamy za sobą 70 odcinków, a Darek nadal nie może przeboleć utraty Julii. Wciąż szuka sposobów, aby przekonać ją do siebie, ale nie najlepiej na tym wychodzi. Kiedy dowiaduje się o ślubie z Maćkiem podejmuje kolejną desperacką próbę odzyskania Julii. Natychmiast zaczyna prowadzić wnikliwe śledztwo, szuka haka na Maćka, wykrada nawet jego laptopa i wtedy odkrywa największy sekret Maćka, który okazuje się... gejem. A to wszystko to robi z miłości do Julii, bo tak naprawdę Darek ma dobre serduszko... - mówi Bartosz Obuchowicz.

Reklama

Z pozoru szczęśliwa para, rodzice i przyjaciele narzeczonych nie spodziewają się, że cokolwiek ani ktokolwiek może zakłócić ceremonię. To w końcu najszczęśliwszy dzień w życiu każdej panny młodej. Tylko, czy aby na pewno Julia jest szczęśliwa? Czy poślubia właściwego brata?

- Julia postanawia wziąć ślub dla pieniędzy i z rozsądku. To jest dla niej najlepsze rozwiązanie rodzinnych kłopotów. Potrzebuje pieniędzy na operację siostry, a Maciek zgadza się jej pomóc w taki, a nie inny sposób. Sytuacja jest krytyczna, na śmierć i życie. Julia stawia tylko jeden warunek... nie zgadza się na ślub kościelny, bo to jednak sytuacja ustawiana. W efekcie jednak do ślubu nie dojdzie... - mówi Julia Rosnowska.


Wątpliwości, które Julia nosi w swoim sumieniu, nieoczekiwanie wykrzyczy Darek, który wbiegając do sali ślubów zacznie wymachiwać kompromitującymi Maćka zdjęciami. Panie zaczną mdleć, panowie uciekać w popłochu, a zdezorientowani goście nie dadzą wiary, w to co zobaczą.

- Monika pojawia się na ślubie Julii jako czarna wdowa. Demonstracyjne ubrała się jak na pogrzeb. Niestety plan Moniki znów się sypie. Miała nadzieję, że Julia w końcu poślubi Maćka i tym sposobem Janek będzie należał tylko do niej. Kiedy widzi, że sytuacja wymyka się spod kontroli, omdlewa w teatralnym geście, niemalże pod nogami Janka. Już była w ogródku, już witała się z gąską, w tu znów musi zacząć knuć od nowa... - zdradza z uśmiechem Marta Żmuda Trzebiatowska.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Lewandowski | ślub | Julia Rosnowska | Julia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje