Reklama

Julia Kamińska jest "do wzięcia"

Julia Kamińska szturmem zdobyła serca widzów. I to - przynajmniej na początku - wcale nie urodą, bo przecież grała "BrzydUlę".

Bohaterka serialu piękniała, a Julia stawała się gwiazdą. Chociaż nie ma wykształcenia aktorskiego (studiuje germanistykę), to okazała się prawdziwym, samorodnym talentem. Nie musiała długo czekać na "odkrycie", bo po kilku epizodach w serialach i filmach już jako 21-latka zagrała właśnie tę rolę, która przyniosła jej popularność.

Reklama

Teraz ma 23 lata, a na koncie sporo sukcesów. Nie tylko zagrała w hitowym serialu, ale i współtworzyła scenariusze do trzech odcinków "BrzydUli".

Zwyciężyła w kilku prestiżowych plebiscytach, m.in. Bravoora 2009 (magazynu "Bravo") w kategorii: Gwiazda Ekranu. Zgarnęła Telekamerę Tele Tygodnia 2010 w kategorii: aktorka, a w plebiscycie Plotka Roku 2009 nagrodę w kategorii: Debiut Roku 2009. Była też nominowana do Wiktora w kategorii: Największe Odkrycie Telewizyjne, a także do tytułu Viva! Najpiękniejsi w kategorii: Najpiękniejsza Polka.

Okazało się również, że Kamińska znakomicie tańczy! Cena zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami" była jednak niemała: nie dość, że czasochłonne treningi zmusiły ją do chwilowego porzucenia studiów, to nabawiła się kontuzji.

Na początku maja istniała nawet obawa, że zrezygnuje z udziału w programie, tak bolała ją przeciążona stopa. Na szczęście dzięki rehabilitacji udało się doprowadzić nogę do stanu "używalności".

Poza tym taniec miał też pozytywny skutek: Julia, ku swojej radości, schudła 7 kilogramów. Jeszcze cenniejszą nagrodą był oczywiście mercedes, którym jednak aktorka niezbyt się nacieszy, bo... nie ma prawa jazdy. Nim sama poprowadzi auto, swoje trofeum - żeby nie stało w garażu - pożyczyła rodzicom.

Co dalej? TVN nic Julii na razie nie proponuje. Może to tylko "wina" wakacji, podczas których nie ma żadnych nowości w ramówkach?

Dobrze, że chociaż zagra w kinie i nie da o sobie widzom zapomnieć. Na pewno będzie zauważona, bo pojawi się w scenach rozbieranych! W wojennym filmie "Historia Roja" rozbierze się jako kochanka głównego bohatera.

Kamińska występowała już w dość skąpej bieliźnie w spektaklu stołecznego Teatru Komedia. Ze scenami nagości - jak mówiła - nie ma problemów.

Jesienią wejdzie też na ekrany niemiecki film "Zimowy ojciec" z jej udziałem.

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | kaminski | Kamińśki | Nie | julia | kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje