Reklama

"Julia": Bohaterka Żmudy się nie zmienia

W Krakowie powstaje kolejny, ostatni już, sezon serialu "Julia". W studio na obrzeżach Krakowa, gdzie producenci odtworzyli najbardziej urokliwe zakątki miasta, praca potrwa jeszcze tylko do końca października.

Później każdy rozejdzie się w swoją stronę, ale widzowie jeszcze przez kilka miesięcy będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów.

Reklama

Julia (Julia Rosnowska) jak zawsze będzie musiała podejmować trudne decyzje. Tym razem na chwilę zwątpi w swoje uczucie do Jana (Krystian Wieczorek), bo kusił ją będzie nowy, przystojny adorator - Sławek (Łukasz Musiał). To postać, która namiesza nie tylko w życiu dziewczyny, ale również w całej rodzinie Janickich. Jego intencje będą mocno dwuznaczne. Nie tylko zechce odbić Jankowi Julię, pozbawi go również stanowiska dyrektora kliniki, a także, pośrednio, praw do wykonywania zawodu.

- Janek będzie przeżywał naprawdę trudne chwile. Przez moment będzie mu się wydawało, że stracił wszystko, co dla niego cenne. To straszna ciapa, więc nawet nie wie jak o siebie walczyć - podsumowuje swojego bohatera Krystian Wieczorek.

W obronie brata stanie Maciek (Michał Lewandowski), który przejmie po nim zarządzanie rodzinnym biznesem. Na koniec okaże się, że nie wszystko jest takie, jakim się wydawało. - Sławek tylko na początku chce się zemścić na Janickich. Tak naprawdę jest synem Tadeusza (Tadeusz Huk), a podejmowane działania miały sprawić, że lepiej pozna rodzinę i zależności, jakie w niej panują - wyjaśnia Łukasz Musiał.

Chyba jedyną postacią w serialu, która nie przedzie wewnętrznej przemiany, będzie grana przez Martę Żmudę Trzebiatowską, Monika. - Szkoda. Podpowiadałam scenarzystom, aby Monika zainteresowała się filozofią zen, wyjechała na jakiś czas do Indii, a później wróciła stamtąd uduchowiona. Chyba jednak nie spodobał się im ten pomysł, więc zostało jej knucie i jątrzenie - żali się aktorka.

Choć producenci zdradzają wiele szczegółów fabuły, samo zakończenie perypetii Julii i rodzinny Janickich pozostaje na razie tajemnicą.


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska | Kraków | bohaterka | Nie | Julia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje