Reklama

Reklama

Jolanta Pieńkowska na urlopie "z przyczyn osobistych"

Jolanta Pieńkowska jeszcze do końca października 2018 roku prowadziła "Fakty o świecie" w TVN24 BiS. Co dzieje się z nią teraz?

Jolanta Pieńkowska z TVN jest związana od 2006 roku

W listopadzie 2018 roku Jolanta Pieńkowska zniknęła z TVN24 BiS. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, dziennikarka wzięła urlop z przyczyn osobistych.

"Jolanta Pieńkowska z przyczyn osobistych wystąpiła o urlop, którego stacja jej udzieliła" - brzmi komunikat biura prasowego TVN i Discovery.

Nie wiadomo dokładnie, o jakie przyczyny chodzi.

Dziennikarka do 31 października 2018 roku była gospodynią wieczornego pasma informacyjno-publicystycznego "Fakty o świecie". Prowadziła je na zmianę z Michałem Sznajderem i Piotrem Kraśko, czasami pojawiał się w tej roli Mateusz Walczak.

Reklama

Jolanta Pieńkowska z Grupą TVN jest związana od 2006 roku. Do sierpnia 2014 roku była jedną z prowadzących "Dzień dobry TVN". Prowadziła również "Miasto kobiet" oraz autorski program "Druga strona medalu".

We września 2014 roku dziennikarka przeniosła się do TVN24 BiS - prowadziła tam magazyn "Świat", po czym dołączyła do grona gospodarzy "Faktów z zagranicy", potem przekształconych w "Fakty o świecie".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Pieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje