Reklama

Reklama

Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

Tak to już jest w długowiecznych serialach, że aktorzy przychodzą i odchodzą. Jedni zagrzewają miejsca na dłużej, czasem na zawsze, inni zostawiają rolę po jednym sezonie. "M jak Miłość" cieszy się sympatią wiernych widzów nieprzerwanie od ponad 15 lat, choć niejedna z czołowych postaci zniknęła już z obsady.

Jak wieść niesie, niedługo pożegnamy Kasię, graną przez Agnieszkę Sienkiewicz, a że natura nie znosi próżni, pojawi się inna sympatyczna postać kobieca. Kim będzie Zuza Marszałek, w którą wcieli się Jolanta Fraszyńska?

Reklama

Produkcja jeszcze milczy zagadkowo na ten temat, ale nazwisko bohaterki wskazuje na pokrewieństwo z Madzią (Anna Mucha) i jej ojcem (Emilian Kamiński). Trochę śmiechu nie zaszkodzi. Aktorka na swoim fanpage'u zapewniła, że Zuza to bohaterka komediowa i wyraziła nadzieję, że przyniesie widzom dużo radości. Zapewne również jej samej, bo Fraszyńska może się pochwalić talentem komicznym.

Doceniać go mogliśmy do tej pory głównie w teatrach, niepozbawiona elementów humoru była też jej rola w "Licencji na wychowanie". Trochę lżejsze klimaty zdecydowanie przydadzą się zasłużonej skądinąd produkcji, w której jednak bywa czasem zbyt smutno...

KS

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Fraszyńska | “Na dobre i na złe'

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje