Reklama

Reklama

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wypoczywają w Grecji. Podróż przedślubna?

Odkąd niedawno wyszło na jaw, że znowu są razem, Joanna Opozda i Antek Królikowski nie kryją się już z czułościami i znów pokazują w social mediach, jak bardzo się kochają. Aktualnie czułe gesty okazują sobie podczas wakacji w Grecji. Czy to ich ostatnie chwile przed sekretnym ślubem?

Romantyczne zdjęcia o zachodzie słońca, luksusowy hotel z basenem i oszałamiającym widokiem na morze, kolorowe drinki, nocne spacery małymi uliczkami greckiego miasteczka, wspólny wieczór w tawernie - to wszystko brzmi jak sceny z idealnego urlopu? I taki właśnie jest, o czym można się przekonać, oglądając relacje publikowane na Instagramie przez Joannę Opozdę i Antka Królikowskiego. Jak skwitowała to sama aktorka, są to ich "wymarzone greckie wakacje".

Ten urlop może być dla pary wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Mówi się bowiem, że para w Grecji łapie ostatni oddech przed intensywnymi przygotowaniami do ślubu, o którym zrobiło się głośno kilka dni temu w mediach? Pojawiła się bowiem informacja, że urodziny Joanny Opozdy, które obchodziła na początku lipca, były połączone z jej wieczorem panieńskim, pojawiło się też zdjęcie rzekomego zaproszenia ślubnego aktorów. Jak dotąd ani Opozda, ani Królikowski, ani nikt z ich bliskich nie potwierdził, że informacja o planowanej ceremonii zaślubin jest prawdziwa. Jeśli jednak okaże się, że para rzeczywiście stanie niebawem na ślubnym kobiercu, to ich wakacje w Grecji należy uznać za podróż przedślubną.

Reklama

Takie podróże to coraz popularniejszy trend wśród gwiazd. Podobnie postąpili w zeszłym roku Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, którzy również utrzymywali swój ślub w ścisłej tajemnicy, a na kilka dni przed planowaną uroczystością wyjechali w romantyczną podróż po Portugalii. Także Anna Starmach i jej mąż Piotr wybrali się w podróż do Nowej Zelandii tuż przed ślubem.

Dla Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego w ostatnich tygodniach wiele spraw potoczyło się wyjątkowo szybko. Jeszcze miesiąc temu żadne z nich nie chciało oficjalnie potwierdzić, że znowu są w sobie zakochani. Stało się to dopiero po bolesnym wyznaniu aktorki, że przed dwunastu laty padła ofiarą siatki sutenerskiej we Francji, skąd na szczęście udało się jej uciec do Polski. To wtedy Antek Królikowski opublikował ich wspólne zdjęcie i napisał "Moje szczęście", a w komentarzu pod jednym z postów Opozdy napisał: "Jesteś szczerym złotem. Kocham".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje