Reklama

Joanna Opozda: Afrodyta z Polski?

Wprawdzie wakacje są już na półmetku, ale niezmiennie do mediów społecznościowych napływają coraz to nowe zdjęcia wypoczywających gwiazd. W podobny sposób postąpiła Joanna Opozda, która zachwyciła internautów gorącym kadrem prosto z wypoczynku w Chorwacji.

Joanna Opozda uraczyła internautów zmysłowym kadrem prosto z Chorwacji

Kto z nas nie marzy o chociażby krótkim odpoczynku? Jak się okazuje, czas wakacji niezmiennie jest jednym z najpopularniejszych okresów na urlopy także wśród gwiazd znanych z telewizyjnych ekranów i pierwszych stron gazet. W mediach społecznościowych raz po raz pojawiają się coraz to nowe ujęcia, na których "znani i lubiani" zdradzają, jak spełniają wakacyjne chwile.

Reklama

Niedawno do tego grona dołączyła Joanna Opozda, która uraczyła internautów zmysłowym kadrem prosto z Chorwacji. Piękna aktorka pozująca w bikini zachwyciła internautów!

Fotografia ukazująca znaną m.in. z roli Jowity w serialu "Pierwsza miłość" została szybko dostrzeżona przez użytkowników sieci, którzy nie ukrywali, że są pod ogromnym wrażeniem figury aktorki.

"Najpiękniejsza kobieta; jak dla mnie idealna uroda i ciało", "Afrodyta z Polski", "Idealna", "Przepiękna Syrena", "Sex Bomba", "Cudowny widok na bliższym jak i dalszym planie" - to tylko kilka z mnóstwa komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem gwiazdy.

W ostatnim czasie podobnymi kadrami podzieliły się też m.in. Anna Wendzikowska, Kinga Rusin oraz Beata Kozidrak. Kto jeszcze zachwyci nas podobnym, wakacyjnym ujęciem? Zapewne przekonamy się o tym niebawem!


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje