Reklama

Joanna Krupa: Wiem, co one czują

Dobiega końca trzecia edycja "Top Model. Zostań modelką". Która z dziewczyn spełni swoje marzenie? Tego nie wie nawet przewodnicząca jury, Joanna Krupa.

Tak wielka szansa może się już nie powtórzyć! Dlatego każda z dziewczyn, które dotarły do końca, da z siebie wszystko. W finale, inaczej niż w dwóch poprzednich edycjach, znajdą się cztery uczestniczki.

Reklama

Będą rywalizować o pierwsze miejsce, które jest równoznaczne z kontraktem z międzynarodową agencją modelek Next, podpisaniem umowy z firmą Discreet, sesją okładkową dla miesięcznika "Glamour" i niemałą nagrodą pieniężną - 100 tys. złotych!

Której z dziewczyn dopisze szczęście? Wszystko będzie zależało od widzów, którzy wybiorą najlepszą kandydatkę na modelkę w głosowaniu SMS-owym. Czy ich opinia będzie zgodna ze zdaniem jury?

Jakie cechy trzeba mieć, żeby zostać dobrą modelką?

Joanna Krupa: - Trzeba być profesjonalną, ambitną, skoncentrowaną. Zresztą jak w każdym zawodzie. Ciężko pracować, wierzyć w siebie i znosić gorsze chwile bez załamania.

Czy to, że jest pani słynną modelką, sprawia, że łatwiej pani oceniać kandydatki?

- Każdemu z nas trudno odrzucać dziewczyny, które chcą spełnić marzenia. Mnie jest łatwiej, bo przeszłam przez setki castingów i wiele razy słyszałam, że się nie nadaję. Mogę je wspierać, bo dobrze wiem, co czują.

W odcinku kręconym w Indiach zdarzył się wypadek z kłutym przez poganiacza słoniem...

- Wszyscy wiedzą, jak bardzo dbam o los zwierząt, i ekipy, z którymi pracuję, starają się unikać podobnych sytuacji. Dobrze, że w Indiach się zorientowałam, że wynajęte słonie są dręczone, i mogłam się wycofać ze zdjęć z ich udziałem. Nigdy się nie zgodzę, by zadawać zwierzętom cierpienie po to, by człowiek czerpał z tego korzyści.

Jak się pani układa współpraca z resztą jury?

- Bardzo miło! Z Dawidem i Marcinem lubimy się od lat. Teraz dołączyła do nas Kasia Sokołowska i myślę, że to najlepszy możliwy skład jury.

Co może dać udział w "Top Model. Zostań modelką"?

- Szansę na wspaniałą przygodę, ale i na karierę. To znakomita szkoła i start, którego inne debiutantki nie mają!

Katarzyna Sobkowicz

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

To i Owo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wiedźmy | Alex Minsky | one | „Top Model. Zostań Modelką”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje