Reklama

Joanna Krupa: Modna i pogodna

Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

Niedawno "Dżoana" zorganizowała licytację w Internecie. Zasada była bardzo prosta: ten, kto zaoferuje najwyższą kwotę, może spotkać się osobiście z modelką i wziąć udział w finałowym odcinku "Top Model".

Reklama

Aukcja jest już zakończona, a zwycięzca zaoferował ponad 15 tysięcy złotych. Cały ten dochód Joanna Krupa przekaże schronisku dla psów, które wspiera.

Wielokrotnie udowodniła, że walka o prawa zwierząt jest jednym z jej najważniejszych celów w życiu. Nawet dobierając ubrania, korzysta z usług projektantów, używających tkanin i skór, które nie są pochodzenia zwierzęcego.

Należy do nich np. Stella McCartney, córka legendarnego gitarzysty Beatlesów. Nawiasem mówiąc, to właśnie w sukience od Stelli "Dżoana" pojawiła się niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaliczyła wprawdzie sporą wpadkę, nie wiedząc, kim jest premier Ewa Kopacz, ale nie zepsuło jej to samopoczucia.

Dobrego humoru Joanny Krupy nie była w stanie zburzyć nawet afera z rozbieranymi zdjęciami gwiazd Hollywoodu, które latem pewien haker udostępnił w Internecie. Wśród nich znalazły się także fotki "Dżoany".

- Nie wiem, czy jest tam coś, czego ludzie jeszcze nie widzieli - skwitowała beztrosko modelka, która ma za sobą m.in. sesje w "Playboyu". Szampańskiego nastroju można jej tylko pogratulować.

KLC

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje