Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali film z ich pierwszego spotkania

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się przed laty na planie serialu "M jak miłość", kiedy dziennikarz przyjechał poprowadzić wywiad z młodą aktorką. Ostatnio przygotowali dla swoich fanów niemałą gratkę - poddali analizie nagranie z dnia, w którym zobaczyli się po raz pierwszy, a także zainscenizowali ponownie wspólny wywiad sprzed 18 lat. Okazało się, że wiele kwestii widzą już zupełnie inaczej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Przed rokiem, w związku z pandemią, para wystartowała ze wspólnym kanałem w serwisie YouTube - "Dowbory Be Happy" i szturmem zdobyła popularność. Widzowie pokochali ich bezpośredniość, dystans i poczucie humoru. 

Na kanale oglądać można oglądać przede wszystkim żartobliwe pogadanki na różne tematy, materiały wspominkowe (np. "Pełna kompromitacja - oceniamy nasze zdjęcia z przeszłości") oraz cykl "Domówka u Dowborów", podczas którego para łączy się on-line z gwiazdami show-biznesu, by porozmawiać z nimi na żywo. Ich gośćmi byli m.in. Klaudia Halejcio, Ola Żebrowska, Sławomir i Kajra czy Gortat. 

Reklama

Pamiętny wywiad, który był ich pierwszym spotkaniem, miał miejsce na planie serialu "M ja miłość". Joanna Koroniewska wcielała się w produkcji w jedną z głównych ról - Małgosię Mostowiak, a zadaniem Dowbora było przeprowadzenie wywiadów z bohaterami serialu.

"Pojechałem nagrywać kulisy 'M jak miłość'. [...] Powiedzieli, że muszę z tą nagrywać, bo gra jedną z głównych postaci. 'Z tą wieśniarą to ja nie chcę', pomyślałem. Miałaś wsiowe zdjęcie" - żartował dziennikarz w jednym z programów. 

"Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi do mnie: 'Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać? Dwie godziny już czekam'" - wspominał Dowbor po latach. "Jesteś jedynym dziennikarzem, na którego czekałam dwie godziny" - powiedziała mu wtedy Koroniewska. 

Pokazują, jak walczyć z hejtem

Popularność w internecie ma jednak również swoją cenę. Zdarza się, że para spotyka się z hejtem. Tak stało się ostatnio, gdy Maciej Dowbor opublikował zdjęcie, na którym uprawiają razem jogging. 

Internauci postanowili wytknąć aktorce niewielki rozmiar piersi, choć wielu także stanęło za nią murem. Także sama zainteresowana zdaje się nie przejmować negatywnymi komentarzami internautów i wybrnęła z całego zamieszania z klasą.

"Do wszystkich szczerze zaniepokojonych wielkością moich piersi: kochani! Uwielbiam swój rozmiar. Nie mam zamiaru niczego zmieniać. Każdy ma prawo wyglądać, jak chce. Na tym właśnie dla mnie polega samoakceptacja. Swoje pewnie gdzieś tam ogólnie przyjęte wady zamieniam w zalety! I kocham je miłością wielką! (...) Najbardziej dlatego, że mam to szczęście, że [mój biust] jest zdrowy!" - podkreśliła aktorka. "Wszystkich szowinistów i stereotypowo myślących ściskam najmocniej, jak potrafię! I trochę współczuję życia i problemów!" - dodała na zakończenie. 

Teraz para ma problemy - w nocy po przegranym przez polskich piłkarzy meczu na Euro 2020 Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska ogłosili na Instagramie, że ukradziono im luksusowe auto. Okazało się, że w samochodzie był laptop, którego małżeństwo używa do realizacji popularnego programu internetowego z udziałem zaprzyjaźnionych gwiazd. Nie wiadomo, na jakim sprzęcie para będzie nagrywała swój program i czy nie będzie przerwy w realizacji "Domówki u Dowborów".

Joanna Koroniewska jest absolwentką łódzkiej Filmówki i zyskała ogólnopolską rozpoznawalność właśnie za sprawą roli w "M jak miłość". Występowała także w filmach, teatrze, reklamach oraz programach rozrywkowych. Z kolei Maciej Dowbor jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, synem także znanej dziennikarki - Katarzyny Dowbor. Od 2005 roku współpracuje z telewizją Polsat. 

Koroniewska i Dowbor pobrali się w 2014 roku. Mają dwie córki - Janinę i Helenę.  

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje