Reklama

Reklama

Joanna Jabłczyńska przeprasza fanów. Złamała nogę?

Joanna Jabłczyńska będzie musiała sobie zrobić przerwę od zdjęć do „Na Wspólnej” i występów teatralnych. A to dlatego, że najprawdopodobniej złamała nogę. Na Instagramie opublikowała bowiem zdjęcie, na którym jej kończyna jest poniżej kolana w gipsie.

Joanna Jabłczyńska

Instagramowy profil Joanny Jabłczyńskiej pełen jest zdjęć w plenerze, pokazujących aktorkę podczas spacerów, biegania czy jazdy na rowerze. Nie jest bowiem tajemnicą, że aktorka lubi sport. Najnowsze fotografie mocno jednak odcinają się od pozostałych, gdyż zostały wykonane na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Joanna Jabłczyńska: Czeka ją aktorska przerwa

"Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuję się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl 'Najsłodszy owoc' w Białymstoku i Rawiczu, duży wątek Marty czeka na zagranie w 'Na Wspólnej', a zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u" - napisała Jabłczyńska.

Reklama

Nie wyjaśniła, w jakich okolicznościach doznała urazu i co dokładnie jej dolega. Natomiast to, że pokazała swoją nogę, która jest w gipsie od kolana w dół, pozwala przypuszczać, że złamała kończynę. Zamiast jednak rozprawiać o swoim zdrowiu, wolała skupić się na miłośnikach teatru, którym zrobiła niemiłą niespodziankę.

"Drodzy Widzowie z Białegostoku, Was przepraszam najmocniej, ponieważ już wiem, że nie udało się znaleźć zastępstwa na spektakl w najbliższą sobotę. Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny. Obiecajcie proszę, że przyjdziecie do teatru w lutym, kiedy będę już w pełni sił. Obiecuję dać z siebie wszystko! A na razie pełna mobilizacja, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitację i wrócić do sprawności" - stwierdziła.

Joanna Jabłczyńska: Nieszczęścia chodzą parami

Ostatnio Jabłczyńską prześladują urazy. Tydzień temu wyjawiła, że skręciła sobie kostkę na pierwszym treningu biegowym po dłuższej przerwie.

Kto wie, może przerwa od działań aktorskich nie będzie u Joanny tak długa? Jedna z fanek wlała w jej serce odrobinę nadziei takimi o to słowami: "Małgorzata Socha jak była w ciąży, to w 'Na Wspólnej' brzuch chowali za roślinkami albo siedziała zasłonięta stołem. No to Ty z nogą nie dasz rady?". Na co aktorka zareagowała: "Też racja. Coś wymyślimy".

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jablczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje