Reklama

​Joanna Horodyńska: Praca już nie jest priorytetem

​Joanna Horodyńska chce w większym stopniu czerpać radość z życia. Po trudnym końcu 2017 roku zamierza się skupić na rodzinie, podróżach i maksymalnym korzystaniu z życia. Gwiazda Polsat Café twierdzi, że praca przestała zajmować ważne miejsce w jej życiu.

Joanna Horodyńska twierdzi, że w ostatnich miesiącach przewartościowała swoje życie

Joanna Horodyńska jest gospodynią programu "Shopping Queen" i współprowadzącą magazyn "Gwiazdy na dywaniku", zajmuje się personal shoppingiem oraz redagowaniem rubryk dotyczących tematyki modowej na łamach magazynów lifestyle'owych. Na 2018 rok ma kolejne plany zawodowe, zamierza jednak znacznie ograniczyć pracę na korzyść życia prywatnego.

Reklama

- Praca będzie, ale praca nie jest już na tym etapie mojego życia najważniejsza. Najważniejsze jest to, żeby żyć - mówi stylistka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda Polsat Café twierdzi, że w ostatnich miesiącach przewartościowała swoje życie. Koniec 2017 roku był dla niej wyjątkowo trudny i mocno wpłynął na zmianę jej nastawienia do przyszłości. Obecnie najważniejsza jest dla stylistki rodzina i własny rozwój.

- Chcę postawić na podróże, rodzinę i układanie różnych spraw, przede wszystkim na to, żeby żyć. Chciałabym, żeby ten 2018 był na 100 proc. do życia - twierdzi Horodyńska.

Plany wyjazdowe gwiazda już zaczęła spełniać. Nowy rok przywitała bowiem na Sri Lance, gdzie spędziła również pierwsze dni stycznia.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Horodyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama