Reklama

Joanna Brodzik: Groźna i piękna

Wróciła w wielkim stylu! Po kilkunastu latach przerwy Joanna Brodzik znów pokazała się na teatralnej scenie. A niedługo już po raz piąty zobaczymy aktorkę w serii "Nad rozlewiskiem".

Przez długi czas wydawało się, że zniknęła na dobre Sześć lat temu urodziła bliźniaki i postanowiła poświęcić się ich wychowaniu. Nie chciała wejść w rolę "mamy celebrytki", która robi ze swego domowego życia spektakl na użytek mediów.

Reklama

- Nadążenie za moimi chłopcami w szpilkach byłoby dla mnie sporym wyzwaniem. Dla szpilek też - uznała. Kilka miesięcy temu odmówiła udziału w modzie na splash, czyli oblewanie się wodą pod pretekstem działalności charytatywnej. - To szczyt obciachu - stwierdziła.

Zajmując się synami, niemal całkowicie zrezygnowała z aktorstwa. Wyjątek uczyniła dla serialu "Dom nad rozlewiskiem", który doczekał się aż trzech kontynuacji. Kolejna, "Cisza nad rozlewiskiem", od dłuższego czasu czeka na premierę.

Fanów jednak uspokajamy: nowy sezon zacznie się w Jedynce już 7 grudnia. - Cisza często zwiastuje burzę, a te są tak samo groźne, jak piękne. A po burzy znów wychodzi słońce - zapowiada tajemniczo aktorka.

Jeśli dla kogoś miesiąc oczekiwania to zbyt długo, może się wybrać do warszawskiego teatru Capitol, gdzie Joanna Brodzik po długiej przerwie powróciła na scenę. Gra amatorkę boksu w spektaklu "Di, Viv i Rose". Prawdziwie mocna rola!

KLC

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje