Reklama

Reklama

Jest zwiastun drugiego sezonu "The Mandalorian"

Od 30 października na (wciąż niedostępnym w Polsce) serwisie streamingowym Disney+ dostępny będzie drugi sezon serialu "The Mandalorian". Właśnie zaprezentowany został jego długo oczekiwany zwiastun. Znalazło się w nim sporo rzeczy, które przyprawiają fanów "Gwiezdnych wojen" o szybsze bicie serca. Jednak znów show kradnie mały, zielony stworek - Baby Yoda.

Gina Carano i Pedro Pascal powtórzą swoje role

W zwiastunie drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" pojawiły się same znane z pierwszego sezonu twarze (niektóre z nich wciąż ukryte za maską). Oprócz Baby Yody jest oczywiście Pedro Pascal, który wciela się w tytułowego Mandalorianina. Są też postaci grane przez Carla Weathersa i Ginę Carano.

W krótkiej zapowiedzi znalazło się miejsce dla wielu nawiązań do uniwersum "Gwiezdnych wojen", w którym rozgrywa się "The Mandalorian". Są szturmowcy Imperium, X-Wingi, planeta Tatooine. Krótkie fragmenty drugiego sezonu wskazują na to, że jego akcja rozgrywać się będzie w kosmosie, na morzu, a także wśród lodów. Są pościgi ścigaczami, nielegalne walki oraz Mandalorianin sprawnie rozprawiający się z przeciwnikami.

Reklama

Niewiele wiadomo na temat fabuły drugiego sezonu serialu. Ze zwiastuna wynika, że Mandalorianin będzie musiał nie tylko dalej chronić Baby Yodę, ale też bezpiecznie dostarczyć go do rycerzy Jedi. Nie jest przekonany do tej misji, biorąc pod uwagę, że Mandalorianie i Jedi nie pozostają w przyjacielskich kontaktach. "Mam dostarczyć go wrogowi?" - pyta Mandalorianin. "Tak należy" - słyszy w odpowiedzi.

Twórcy serialu zapowiadają, że drugi sezon znacznie rozszerzy świat, w którym rozgrywa się akcja. Więcej szczegółów poznamy 30 października, gdy serial w końcu się pojawi. Wtedy stanie się jasne, czy zapowiadany w nim udział Rosario Dawson, Katee Sackhoff, Timothy'ego Olyphanta, Michaela Biehna i Temuery Morrisona rzeczywiście doszedł do skutku. Na pewno do roli głównego złoczyńcy powróci Giancarlo Esposito, który gra dzierżącego miecz świetlny z czarną klingą Moffa Gideona.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: 'The Mandalorian'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy