Reklama

Jest pierwszy zwiastun nowego serialu Marvela „WandaVision”

Komiksowy serial Marvela ma pojawić się platformie streamingowej Disney+ jeszcze w grudniu tego roku, ale dokładny termin wciąż nie jest znany. Na opublikowanym właśnie zwiastunie „WandaVision” data premiery też nie została podana, ale sama jego obecność świadczy o tym, że może to być pierwszy taki ekskluzywny serial Marvela, jaki będzie można zobaczyć na Disney+.

Serial „WandaVision” będzie można zobaczyć na platformie Disney+

Dotychczasowe zapowiedzi dotyczące serialu "WandaVision" były co najmniej intrygujące. Choć jego bohaterami są postaci znane m.in. z serii filmów "Avengers" - Wanda Maximoff aka Scarlet Witch oraz Vision - to wyglądało na to, że widzów czeka produkcja przypominająca komediowe sitcomy z lat 50. ubiegłego wieku, takie jak m.in. "Kocham Lucy". Zwiastun "WandaVision" potwierdza te oczekiwania.

Reklama

W rolach głównych w serialu "WandaVision wystąpili Elizabeth Olson i Paul Bettany, którzy powtarzają swoje role z tzw. Kinowego Uniwersum Marvela. Pierwsza dłuższa zapowiedź serialu wyemitowana została w nocy z niedzieli na poniedziałek w trakcie ceremonii rozdania telewizyjnych nagród Emmy. Wcześniej krótkie fragmenty serialu pokazano w trakcie tegorocznego SuperBowl.

Zwiastun "WandaVision" nie wyjaśnia okoliczności, które sprawiły, że Wanda i Vision wylądowali w idyllicznym amerykańskim miasteczku. Jedna z postaci, w której rolę wciela się Kathryn Hahn, wspomina jednak o śmierci Visiona, który zginął w filmie "Avengers: Wojna bez granic". Zwiastun pozwala przypuszczać, że serial zapowiadający się na połączenie sitcomu i serialu o superbohaterach, będzie czymś na podobieństwo głośnego "Truman Show". Wiodący idylliczne życie bohaterowie zaczynają przypuszczać, że coś w tym wszystkim jest nie tak.

Pierwotnie planowano, że pierwszym nowym serialem Marvela dostępnym na platformie Disney+ będzie "The Falcon and Winter Soldier", którego premierę zapowiadano na sierpień. Pandemia pokrzyżowała jednak te plany i należy liczyć się z tym, że premiera serialu "WandaVision" też zostanie przesunięta na przyszły rok. Inne produkcje Marvela, które pojawią się na Disney+, to "Loki" i "Hawkeye". Niedawno poinformowano też o serialu poświęconym postaci She-Hulk, w której rolę wcieli się Tatiana Maslany.

Serial "WandaVision" wyreżyserował Matt Shakman, a w pozostałych rolach wystąpią w nim Teyonah Parris, Kat Dennings oraz Randall Park.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: WandaVision

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje