Reklama

Jest człowiekiem wielu wcieleń

Wbrew krążącym plotkom Szymon Majewski ma się świetnie. Wciąż zadziwia niezwykłymi pomysłami i nowymi rolami.

Kiedy w tym roku odebrał Złotą Telekamerę "Tele Tygodnia" powiedział: "W tych ciężkich czasach ludzie podjęli wysiłek wysłania SMS-a, czuję się więc zobowiązany oddać im tę radość i zabawę".

Reklama

Zapewnił też, że nowy, dziesiąty sezon "Szymon Majewski Show" będzie wyjątkowy. Choćby dlatego, że Szymon powróci do swoich dwóch ulubionych wcieleń.

"Zajmuje się naprawdę wielką polityką, nie tak jak inni" - opowiada Majewski o jednym z nich, Ędwardzie Ąckim.

Na razie jednak, nieco zniechęcony brakiem powodzenia na arenie politycznej, zamierza poświęcić się przede wszystkim karierze piosenkarskiej.

"Chce śpiewać w duetach. Duety będą się nazywały Rapuj Ącki. Zgłosił się już do największych sław naszej estrady. To niespodzianki, na razie mogę tylko powiedzieć, że nad wspólnym występem zastanawia się nawet Alicja Majewska" - przekonuje komik.

Drugim z ulubionych wcieleń Szymona jest dresiarz Seba, który pojawiał się już w poprzednich sezonach programu.

Teraz wystąpi w serialu i to od razu w głównej roli! "Seba i Klocu" to swoisty przewodnik po Warszawie. Seba zrobi, co może, by jego kuzyn z prowincji, Klocu (Michał Zieliński), dowiedział się wszystkiego o stolicy i o tym, według jakiego kodeksu powinien postępować prawdziwy dresiarz. Warszawskie salony, Pałac Kultury, clubbing, metro, klatka schodowa i ulubiona osiedlowa ławka - to wszystko w tym sezonie pozna Klocu.

Majewski był też już m.in. Miss Cosmos, Nergalem, Chińczykiem a nawet Magdą M. W każdej z tych ról świetnie się sprawdził i rozśmieszał do bólu. Jak mu się to udaje?

"Najważniejsza jest autentyczność. Ludzie się orientują, kto udaje, a kto nie. Poza tym ja lubię to, co robię. Radość pracy chyba po mnie widać" - przekonuje.

A jego radość staje się naszą radością.

Teleświat

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szymon Majewski | Radość | szymon | majewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje