Jesień w TV Puls to przede wszystkim premiera dwóch nowych seriali.
Serial "Lekarze na start" powstaje przy współpracy z firmą ARTRAMA, należącą do Tadeusza Lampki ("M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia"). Serial opowiadać będzie historię piątki absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza). Wszyscy w jednym roku trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Odcinki emitowane będą codziennie, od poniedziałku 4 września.
"Lombard. Życie pod zastaw" to pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu. W każdym odcinku widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności. Serial produkowany ze Studiem A będzie w każdym odcinku prezentował inną historię. Odcinki emitowane będą codziennie, od poniedziałku 4 września.
Wśród zagranicznych hitów w jesiennej ramówce TV Puls znajdą się takie tytuły, jak "Człowiek mafii" z Robertem De Niro, "Gladiator" z Russellem Crowe’em, "Aleksander" z Colinem Firthem, "Furia" z Bradem Pittem, "Constantine" z Keanu Reevesem, "Tożsamość Bourne’a" z Mattem Damonem czy "Cobra" z Sylvestrem Stallone. Widzowie obejrzą również filmy z serii "Piraci z Karaibów": "Klątwa Czarnej Perły", "Skrzynia umarlaka", "Na krańcu świata" i "Na nieznanych wodach". Pojawią się także cztery filmy z serii "Szybcy i wściekli".
Jesienią zadebiutuje na antenie 3. sezon programu rozrywkowego "Ale numer!" z Kasią Kołeczek w roli prowadzącej. W 18 nowych odcinkach widzowie zobaczą jeszcze więcej żartów i gagów, nagranych ukrytą kamerą.
Widzowie kanału Puls 2 obejrzą także seriale kryminalne, m.in. nową produkcję "Zabójcze umysły: poza granicami", której bohaterami są członkowie elitarnej grupy agentów FBI, którą dowodzi Jack Garrett (w tej roli Gary Sinise) oraz nowe odcinki popularnych serii "Agenci NCIS" i "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".









