Reklama

Jej przepis na życie

W tym roku zdobyła Telekamerę "Tele Tygodnia". Widzowie zadecydowali, że jest najlepszą aktorką 2011 roku! Nie bez znaczenia była rola w serialu TVN "Przepis na życie", gdzie gra doktor Beatę, która za wszelką cenę chce ułożyć sobie życie.

Na szczęście jej prywatne życie jest uporządkowane i szczęśliwe. Jest partnerką operatora Michała Englerta, mamą pięcioletniego Franciszka i trzyletniej Janiny.

Reklama

Należy do artystek, które nie dzielą aktorstwa na serialowe i teatralne. Maja Ostaszewska wie, że aktor niezależnie od tego, gdzie gra, może być albo autentyczny, albo fałszywy.

Popularność zyskała dzięki serialom "Na dobre i na złe" i "Czas honoru". Ma ogromny szacunek do widza, który odwzajemnia to uczucie.

Pochodzi z rodziny artystów. W latach 70., gdy była dzieckiem, jej rodzice tworzyli komunę hipisowską.

Nie wspomina tego najlepiej, ponieważ swoim wyglądem odstawała od reszty dzieci, czuła się obco, mając niekonwencjonalnych rodziców.

Dlatego jako mama Frania i Janiny dba, by rozwijały swą indywidualność, a jednocześnie dobrze czuły się w grupie rówieśników.

Ukochanym Mai jest syn znanej m.in. z "Rancza" aktorki Marty Lipińskiej i Macieja Englerta (brat Jana).

- Michał jest wspaniałym człowiekiem. Ten związek bardzo mnie uspokoił i rozluźnił. Rodzicielstwo jest konsekwencją naszej miłości - mówi.

W tym roku Maja kończy 40 lat. Będzie co świętować!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje