Reklama

Jednak nie zagra Alexis?

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do "Rezydencji", czyli polskiej wersji "Dynastii". I choć znamy już nazwiska większości odtwarzających główne role aktorów, wciąż nie wiadomo kto wcieli się w postać polskiej odpowiedniczki demonicznej Alexis.

Od początku wśród faworytek do roli intrygantki wymieniano nazwisko Katarzyny Figury. Nasza polska seksbomba świetnie sprawdziłaby się jako odtwórczyni postaci pięknej i niebezpiecznej kobiety.

Reklama

Pojawiły się jednak informacje, że aktorka zażyczyła sobie 15 tys. zł gaży za dzień zdjęciowy. Dla producentów serialu jest to o wiele za dużo - negocjacje nadal trwają.

Jak na razie na planie zdjęciowym stawili się: Jerzy Zelnik (Jan Podhorecki, bajecznie bogaty biznesmen, głowa rodziny), Anna Cieślak (Basia - zaginiona córka Podhoreckiego) oraz odtwórcy pozostałych ról: Jan Wieczorkowski, Daria Widawska, Małgorzata Pieczyńska, Weronika Książkiewicz, Sambor Czarnota, i.... Grażyna Szapołowska.

O tej ostatniej mówi się, że to właśnie ona zagra polską Alexis. Figura zaś z powodu swoich olbrzymich wymagań finansowych, otrzyma jedynie drugoplanową rolę.

Zapytany o komentarz pracownik firmy produkującej serial oświadczył, że nic nie jest jeszcze przesądzone i nie wiadomo, kto ostatecznie wcieli się w postać przebiegłej intrygantki. "Rezydencja" ma być emitowana w TVP1 od września, trzy razy w tygodniu - od wtorku do czwartku - o godz. 21:30.

Od dawna mówiło się też o kłopotach w życiu prywatnym aktorki. Jakiś czas temu jej mąż przeprowadził się do Stanów, a Katarzyna Figura z córkami została w Polsce.

- Jesteśmy razem, a jednak oddzielnie. Celem jest wspólne życie tam, w Kalifornii - tak rok temu deklarowała gwiazda.

Dziś jednak para nadal żyje oddzielnie, na dwóch różnych kontynentach. Wygląda więc na to, że aktorka ma problemy zarówno w pracy, jak i w domu. Czy uda jej się przezwyciężyć złą passę?

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kto | zagranie | Nie wiadomo | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje