Reklama

Reklama

Jarosław Kret: Zostałem zawodowym instagramowcem

Jarosław Kret jest zachwycony możliwościami, jakie daje Instagram. Twierdzi, że świetnie się bawi, publikując zdjęcia z podróży i krótkie prognozy pogody. Zapewnia też, że dystans do samego siebie, jaki pokazuje na Instagramie, ma również w życiu codziennym.

Jarosław Kret zapewnia, że ma dystans do siebie

Jarosław Kret założył konto na Instagramie w grudniu ubiegłego roku. Publikuje na nim zarówno zdjęcia z podróży, m.in. do Argentyny z ekipą reality show "Agent: Gwiazdy", jak i swojego codziennego życia. Na fotografiach tych nie pokazuje zbyt dużo prywatności, zdradza jednak dowcipną naturę i duży dystans do samego siebie.

- Mam nie tylko dystans na profilu do samego siebie, mam dystans wszędzie do siebie - mówi Jarosław Kret agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Prezenter chętnie zamieszcza też na Instagramie krótkie filmy, na których zapowiada pogodę na najbliższe dni. Żartuje, że w dużej mierze właśnie z własnego profilu czerpie wiedzę na temat warunków atmosferycznych.

Reklama

- Wrzucam Instagram i oglądam swoją prognozę pogody na Instagramie i od razu widzę, że będzie padać. Trochę czuję też w kościach - mówi Jarosław Kret.

Profil prezentera na Instagramie obserwuje już ponad 5 tys. osób, które coraz liczniej komentują publikowane tam zdjęcia. Jarosław Kret również chętnie wchodzi w interakcję ze swoimi fanami. Nie żałuje też, że zdecydował się na taką formę kontaktu z osobami śledzącymi jego obecność w mediach społecznościowych.

- Jestem zachwycony, zostałem zawodowym instagramowcem, to jest fajna zabawa - mówi Jarosław Kret.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kret

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje