Reklama

"Jaka to melodia?" bez Janowskiego?

Mówi się, że rozwód Roberta Janowskiego odebrał mu sympatię milionów widzów. Czy gospodarz teleturnieju "Jaka to melodia?" straci pracę?

Ocenia się, że nie samo rozstanie, lecz styl, w jakim gwiazdor porzucił żonę, odebrały mu wielbicieli! Co takiego zrobił Robert Janowski?

Niektórzy nie kryją rozczarowania postawą swojego idola i uważają, że sprawa sądowa boleśnie obnażyła... skąpstwo świetnie zarabiającego prezentera!

Podobno w stosunku do możliwości finansowych mężczyzny, który zakończył swoje małżeństwo, jego była partnerka nie miała wygórowanych wymagań, lecz musiała walczyć o godziwe warunki dla siebie i córek!

Plotkuje się, że przez to pozycja prezentera w telewizji stała się bardzo niepewna. Ale to jeszcze nie koniec rewelacji!

Reklama

Podobno producenci obwiniają Janowskiego nawet o zrujnowanie programu, bijącego dotąd rekordy popularności. Czy to możliwe?

- Produkcja widzi, jak bardzo spada oglądalność i powoli przymierza się do zmian w programie - twierdzi anonimowy pracownik Telewizji Polskiej.

Wiadomo, że nowy gospodarz zawsze przyciąga uwagę widzów i odświeża format programu. Skoro TVN przeprowadził rewolucję w "Tańcu z gwiazdami", to czemu nie miałaby zrobić tego również Jedynka?

A może nie tylko pozycja prowadzącego jest zagrożona? Czy losy programu też mogą być niepewne?

- Nie wiadomo, skąd wzięły się podobne plotki, program jest na antenie i na razie nic mu nie grozi - zapewnia przedstawiciel TVP1. I dodaje: - Nie będziemy zabijać kury, która znosi złote jaja.

Te słowa powinny uspokoić wielbicieli teleturnieju "Jaka to melodia?", goszczącego na antenie Jedynki od września 1997 roku, którzy nie wyobrażają sobie,żeby go zabrakło w telewizji.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Super TV
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | jacy | Jaka to melodia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy