Reklama

Reklama

Jaka jest "Prawdziwa historia Angeliny Jolie"?

Dokument "Prawdziwa historia Angeliny Jolie" opowiada o życiu jednej z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na całym świecie. Emisja już 30 września wieczorem w TVN Style.

Angelina Jolie - czego o niej nie wiemy?

Kiedy media obiegła informacja o pozwie rozwodowym złożonym przez aktorkę Angelinę Jolie, świat się zatrzymał. Wiadomość o rozpadzie "Brangeliny" pokazywały wszystkie najważniejsze stacje informacyjne, a portale plotkarskie prześcigały się w podawaniu kolejnych gorących plotek. Nikt nie spodziewał się, że ta najpiękniejsza para Hollywood może się rozstać.

Wszystko wskazuje na to, że zdziwiony całą sytuacją jest nawet sam Brad Pitt, który zrozpaczony oskarża żonę o wywołanie piekła... Angelina i Brad byli parą od 2004 roku. Ślub wzięli dwa lata temu. Wychowywali wspólnie sześcioro dzieci.

Reklama

Dokument "Prawdziwa historia Angeliny Jolie" opowiada o życiu jednej z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na całym świecie. Jak wyglądało jej dzieciństwo i stosunki z rodzicami? Jaką była nastolatką? Twórcy filmu opowiadają o początkach aktorskiej kariery Jolie oraz latach, kiedy paparazzi nie odstępowali jej na krok. Skrupulatnie analizują wszystkie wzloty i upadki w jej życiu zawodowym oraz osobistym.

W dokumencie nie zabraknie rozmów z ludźmi z najbliższego otoczenia Angeliny. Opowiedzą czym lubiła szokować i prowokować. Będzie też dużo o jej związkach z kobietami, miłości do Billy’ego Boba Thorntona i o tym, jak poznała Brada Pitta.

Angelina jest znana także ze swojej działalności charytatywnej. To ona pierwsza adoptowała chłopca z Kambodży, co pomogło zwrócić uwagę świata na los dzieci w najbiedniejszych krajach. Jaka jest "Prawdziwa historia Angeliny Jolie"?

Emisja dokumentu 30 września w TVN Style.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy