Reklama

Jak się bawią gwiazdy?

We wtorek, 1 lipca, rozpoczęła się tegoroczna edycja Festiwalu Gala Gwiazd w Międzyzdrojach. To jedna z niewielu okazji do spotkania się fanów z ich ekranowymi idolami. Jest to możliwe poprzez liczne sesje autografowe, jakie mają miejsce podczas trwania festiwalu.

Równie ważnym jego punktem festiwalowego programu jest odbywające się dwa razy dziennie "Spotkanie z Gwiazdą". Wczoraj z publicznością spotkała się Katarzyna Glinka.

Reklama

Obok spotkań aktorów z fanami, pojawią się także punkty bardziej oficjalne. W czwartek, 3 lipca, będzie miało miejsce honorowe odsłonięcie ławki Gustawa Holoubka. Całość prowadzi i organizuje Andrzej Strzelecki, którego powitalne wystąpienie poprzedziło wczorajszy koncert Moniki Brodki.

Sama wokalistka nie popisała się zbytnio przed publicznością. Można powiedzieć, że nawet "podpadła" swoim fanom, zwracając się do nich: "dajcie głos!".

Wszyscy aktorzy obecni w Międzyzdrojach są do dyspozycji nie tylko fanów, ale i mediów. Taki jest zresztą cel festiwalu. Każdy zagadnięta przez nas gwiazda odpowiada, że świetnie zdaje sobie z tego sprawę i że do piątku włącznie będzie do dyspozycji fanów oraz dziennikarzy.

Choć to dopiero początek imprezy, już dziś Hotel Amber Baltic przepełniony jest znanymi twarzami, Wieczorem fani dwójkowego serialu "Na dobre i na złe" będą mogli uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanej sesji autografowej. Potem nastąpi chwila spokoju, a uczestnicy z radością udadzą się do "Kina Na Plaży", gdzie siedząc na skraju morza będą mogli obejrzeć najpopularniejsze polskie filmy ostatnich miesięcy. Dziś około godziny dwudziestej drugiej rozpocznie się projekcja filmu "Lejdis" w reżyserii Tomasza Koneckiego.

Stałym elementem tegorocznej Gali Gwiazd jest "Wakacyjna Szkoła Tańca", prowadzona przez Iwonę Pavlovic. Program Festiwalu przewiduje również atrakcje dla najmłodszych jego uczestników. Codziennie przed południem w Teatrze La Fayette wystawiane są sztuki przeznaczone dla dzieci.

Festiwal potrwa do piątku, tak więc atrakcji na pewno nie zabraknie.

Paweł Budziński

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Międzyzdroje | 'Gwiazdy'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje