Reklama

Jak Koroniewska godzi pokolenia

Kiedy matki zapominają, że lata liceum mają dawno za sobą, nierzadko popadają w konflikty z córkami. Jak zaprowadzić między nimi pokój i sprawić, by odbudowały swoje relacje? Tej roli podejmie się Joanna Koroniewska, prowadząca nowy reality-show "Matka czy nastolatka".

Gdy między matką a córką dojdzie do sporu - w wydawałoby się błahej sprawie - stylu ubierania się, czasem może pomóc tylko interwencja z zewnątrz. Tę rolę pełni prowadząca nowy program "Matka czy nastolatka".

Reklama

Joanna Koroniewska spróbuje najpierw wybadać problem - dlaczego "staremaleńkie" matki ubierają się w ciuchy pasujące raczej ich młodym córkom oraz dowie się, jak czują się z tym ich nastoletnie pociechy. Dzięki rozmowie z obiema kobietami aktorka odkryje, że nierzadko młodzieżowy styl ubierania i niepasujące do wieku zachowanie rodzi w córkach frustracje.

Prowadząca będzie musiała nie tylko zaprowadzić porządek w szafach i stylu życia kobiet. Musi też pomóc im odbudować relacje i pogodzić ze sobą. Temu służyć będzie całkowita metamorfoza zarówno matek, jak i córek.

Pod okiem specjalistów - fryzjerów, makijażystów i stylistek - kobiety odkryją atuty swoich sylwetek. Dowiedzą się także, w co się ubierać, by nie tracąc osobowości wyglądać zjawiskowo i stosownie do swojego wieku. Co ciekawe, przez cały etap metamorfozy kobiety nie będą widziały siebie nawzajem. Nie przeglądną się też w lustrze. Wszystko po to, by spotykając się na końcu programu, ujrzały i spodobały się sobie na nowo.

- Jestem dumna, gdy dzięki przemianie w programie matki i córki nawiązują na nowo dialog - mówi Joanna Koroniewska.

WBS

Program "Matka czy nastolatka" można oglądać w piątki, na kanale TLC. Pierwszy odcinek już 20 kwietnia.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje