Reklama

Reklama

Jak Kim Kardashian przygotowuje się do rozwodu?

Nikt nie ma wątpliwości, że rozstanie Kim Kardashian i Kanye Westa będzie medialnym widowiskiem. 40-letnia celebrytka przygotowuje się zatem do rozwodu równie intensywnie, jak sportowcy do igrzysk. Na instagramowym profilu zdradza kilka punktów ze swojego planu działania.

Kim Kardashian

Odkąd informacja o zbliżającym się rozwodzie przedostała się do mediów, Kim Kardashian znalazła się w centrum zainteresowania mediów z całego świata. Aby poradzić sobie z tak ogromnym zainteresowaniem, wprowadziła do dotychczasowego trybu życia kilka zmian. O czym, jak donosi serwis DailyMail.com, nie omieszkała poinformować na swoim profilu instagramowym.

Z postów Kim Kardashian dowiadujemy się zatem, że dwa razy dziennie trenuje. Między innymi pilates, gdyż taki tag zamieściła w opisie. Ponadto wprowadziła do swojego menu wiele produktów wegetariańskich i wraz z jedną z sióstr, 41-letnią Khloe uczęszcza na spotkania koncentrujące się na rozwoju duchowym. Spotkania te odbywają się w czwartki, a w trakcie czytana jest biblia.

Reklama

Nie oznacza to bynajmniej wycofania się celebrytki z funkcjonowania w świecie show, czy w świecie biznesu. Właśnie zaprezentowała bowiem kolejny rodzaj body swojej marki SKIMS.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardshian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje