Reklama

Jagielskiego powrót na szczyt?

Szykuje się przełom w karierze znanego dziennikarza. Wojciech Jagielski został gospodarzem nowego programu w Superstacji. Czy show dorówna niezwykle popularnemu niegdyś "Wywiadowi z wampirem"?

Ostatnie miesiące nie należały do najszczęśliwszych w życiu Wojciecha Jagielskiego. Głównie z powodów osobistych. We wrześniu, po 20 latach małżeństwa, dziennikarz rozwiódł się ze swoją żoną Aleksandrą. Nie byli jednak parą idealną.

Reklama

Plotkowano o zdradach, których dopuszczał się Jagielski (przypisywano mu m.in. romans z jedną z uczestniczek "Bitwy na głosy", w którym to programie był jurorem), bezpośrednią zaś przyczyną rozwodu miał być fakt, że jego żona znalazła szczęście u boku innego mężczyzny.

Po tym niewątpliwie trudnym doświadczeniu, jakim zawsze jest rozstanie, dla Wojciecha Jagielskiego nadchodzą lepsze czasy - przynajmniej jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Dziennikarz dostał właśnie program w Superstacji.

Jego formuła ma polegać na tym, że w każdym odcinku prowadzący będzie zapraszał do studia na rozmowę jakąś znaną osobę - aktora, polityka lub sportowca. Czy coś nam to przypomina? Oczywiście - "Wywiad z wampirem", który Jagielski prowadził w stacji RTL7 w 1998 roku, a od 1999 r. w TVP2 pod nazwą "Wieczór z Jagielskim".

Przypomnijmy, że był to pierwszy tego typu talk-show w Polsce i cieszył się w tamtych czasach ogromną popularnością - głównie z powodu dociekliwości i ciętego języka gospodarza. Ciekawe, czy Wojciech Jagielski jest jeszcze w takiej formie? Wkrótce się przekonamy!

EMU

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje