Reklama

Izabella Krzan o Sylwestrze TVP

Będą mi się lekko nogi trzęsły - przyznaje Izabella Krzan przed debiutem na zakopiańskiej scenie. Prezenterka jest jednak przekonana, że po pierwszym stresie bez trudu wejdzie w rolę gospodyni imprezy sylwestrowej. Gwiazda uważa się bowiem za osobę, na którą stres działa motywująco, a prowadzenie dużych eventów zawsze było jej marzeniem.

Izabella Krzan już nie może się doczekać sylwestrowej nocy

Tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką ponownie zawita do Zakopanego. Tak jak rok wcześniej widzowie TVP będą się bawić na Równi Krupowej. Imprezę poprowadzi czwórka gospodarzy: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Izabella Krzan. Dla Miss Polonia 2016, która karierę telewizyjną zaczęło dopiero we wrześniu tego roku, będzie to debiut w roli prowadzącej tak duże wydarzenie.

Reklama

- To ogromna szansa i kredyt zaufania, bo dopiero od niedawna jestem w świecie mediów i telewizji, ale oczywiście postaram się nie zawieść i zrobić wszystko jak najlepiej - mówi Krzan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Izabella Krzan nie ukrywa, że odczuwa spore emocje związane z sylwestrową nocą. Podkreśla jednak, że należy do osób, na które stres działa mobilizująco, nie ma więc wątpliwości, że poradzi sobie na zakopiańskiej scenie. - Pewnie przez pierwsze dwie minuty będą mi się lekko nóżki trzęsły, ale jak potem wejdę w swoją rolę, to wiem, że będzie fajnie. Na pewno będę się starała bawić ze wszystkimi, po chwili to wszystko na pewno odejdzie - mówi gwiazda TVP.

Prezenterka zapewnia, że nie żałuje sylwestrowej nocy spędzonej w pracy. Podkreśla, że prowadzenie tego typu wydarzeń zawsze było jej marzeniem. Jest więc zachwycona, że dostała taką szansę. Nie wyklucza, że jeśli jej kariera potoczy się zgodnie z jej oczekiwaniami, za kilka lat może czuć się zmęczona obowiązkami zawodowymi, dziś jednak cieszy ją możliwość powitania nowego roku w pracy. - Jestem z tych osób, które sylwestra lubią, ale zazwyczaj spędzałam go w swoim własnym gronie, czasami nawet w domu, nie wychodziłam do klubów, bo nie jestem osobą, która w klubach spędza czas - opowiada Krzan.

Sylwester Marzeń z Dwójką rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 2:00. Na zakopiańskiej scenie wystąpią takie gwiazdy, jak Michał Szpak, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Maryla Rodowicz, Margaret, Red Lips, Urszula, Limahl oraz Thomas Anders z grupy Modern Talking.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje