Reklama

Reklama

Izabela Małysz: Wyprowadza się od męża

Izabela Małysz przyznała, że występ w "Tańcu z Gwiazdami" wymusił na niej przeprowadzkę do Warszawy. - Dziecko odchowane, mąż się realizuje zawodowo. Ja też w końcu mam czas na swoje marzenia - przyznała, ujawniając, że w stolicy zamieszka bez męża.

Izabela Małysz zamieszka w Warszawie bez męża

- Jestem bardzo wrażliwą osobą. Na początku dystansuję się do wszystkiego, co nowe, ale mam nadzieję, że się otworzę i z każdym dniem będzie coraz lepiej - mówi Izabela Małysz, którą już pod koniec sierpnia zobaczymy w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". - Stawiam przed sobą kolejne wyzwania i chciałbym pokonywać kolejne bariery. Na pewno będzie to dla mnie szkoła życia - dodaje żona Adama Małysza.

Izabela Małysz miała jasną wizję partnera idealnego. "Mój wymarzony partner taneczny miał być cierpliwy, musi potrafić mnie okiełznać, miał być radosny, z poczuciem humoru i znać się na skokach" - opowiadała. Zdradziła również, że Stefano Terrazzino, z którym wystąpi na parkiecie show, ma wszystkie te cechy, tylko na skokach się nie zna. Ale zapowiedziała, że to się zmieni.

Reklama

Z kolei Terazzino opublikował na Instagramie post, w którym opowiedział o emocjach, jakie mu towarzyszą, gdy czeka na informację, z kim będzie walczył o Kryształową Kulę. "To są kwiaty dla mojej partnerki do kolejnej edycji 'Tańca z Gwiazdami'. Za chwilę ją poznam!!! To będzie moja 13-ta partnerka w programie, który zmienił moje życie (...) Towarzyszą mi te same emocje i pytania. Jaka będzie? Co będzie potrafiła? Czy będziemy się lubić? Czy kocha tańczyć? Czy będziemy mieć chemię miedzy sobą..." - zwierzał się tancerz.

Jak widać na nagraniu opublikowanym w social mediach, pozytywnych emocji między Izą Małysz a Stefano Terazzino nie brakuje, co od razu zauważyli także internauci, którzy są zachwyceni, że akurat ta para zatańczy razem. W wielu komentarzach przewija się opinia, że są murowanymi faworytami 12. edycji tanecznego show. "Kryształowa Kula murowana!", "Fantastyczny partner się pani trafił!", "Już wiem, na kogo będę głosować" - pisali zachwyceni.

Nowy sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zadebiutuje na antenie Polsatu 30 sierpnia o godz. 20.05.

Czytaj więcej!" Taniec z Gwiazdami": Nowy juror, nowa prowadząca, nowy dzień emisji!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje